UWAGA!!!

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy sędziowie NROI,

Wszelkie sprawy związane z sędziami, proszę zgłaszać pod adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki promocji na wyższy stopień w NROI Polska zatwierdzone przez Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZSS są dostępne TU!. 

Sędziowie którzy nie wypełnili ankiety oraz nie ma ich na liście regionu nie zostaną dopisani do listy sędziów.

Sędziowie którzy zanonimizowali swoje dane na liście regionu również nie zostaną dopisani do listy sędziów (brak możliwości weryfikacji nazwiska).

Lista sędziów aktualizowana będzie raz w miesiącu.

Stan na dzień 16.05.2022 -

NAZWISKO i Imię NROI IROA SEMINARIUM
HG/RF/SG/SO HG/RF/SG/SO EGZAMIN
ADAMIAK Piotr CRO/CRO/CRO/--    
BABICZ Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
BAJOR Bartłomiej K.RO/K.RO/K.RO/--    
BALCEREK Marcin RO/RO/RO/--   Zaliczony
BAŁUSZYŃSKI Grzegorz K.RO/K.RO/K.RO/--    
BARANKIEWICZ Marcin K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
BARANKIEWICZ Paweł K.RO/K.RO/K.RO/--    
BASZCZUK Zbigniew CRO/CRO/CRO/--    
BASZYŃSKI Michał RO/RO/RO/--    
BATIS Paweł K.RO/K.RO/K.RO/--    
BEREZOWSKI Paweł CRO/CRO/CRO/-- P/--/--/-- Zaliczony
BICZ Andrzej K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
BIELECKI Andrzej K.RO/K.RO/K.RO/--    
BIELIŃSKI Jarosław RM/RM/RM/SO    
BISMOR Dariusz CRO/CRO/CRO/SO   Zaliczony
BŁESZYŃSKI-GŁOWACKI Jakub K.RO/K.RO/K.RO/--    
BLONKOWSKI Norbert K.RO/K.RO/K.RO/--    
BOJANOWSKI Piotr CRO/CRO/CRO/--    
BOLEK Alicja RO/RO/RO/--   Zaliczony
BOLEK Michał RO/RO/RO/--    
BONCZEK Krzysztof K.RO/K.RO/K.RO/--    
BORKOWSKI Łukasz RM/RM/RM/--   Zaliczony
BRZEZIŃSKI Dariusz K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
BURZEC Wiesław RM/RM/RM/--    
CHMIELEWSKI Mariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
CHMIELEWSKI Sławomir RO/RO/RO/--    
CHREPTOWICZ Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--    
CHUSZNO Zdzisław K.RO/K.RO/K.RO/--    
CIACH Paweł K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
CIAŚ Mikołaj K.RO/K.RO/K.RO/--    
CICHECKI Mateusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
CICHOSTĘPSKI Dariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
CIERPICA Tomasz RO/RO/RO/--    
CIOSEK Łukasz RO/RO/RO/--    
ĆWIKOWSKI Hubert RO/RO/RO/--    
CZAPLA Aleksandra RM/RM/RM/-- RO/--/--/-- Zaliczony
CZAPSKI Maciej K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
CZARNOTA Jarosław K.RO/K.RO/K.RO/--    
DĄBROWSKI Dariusz RM/RM/RM/-- RO/--/--/--  
DĄMBROWSKI Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--    
DAJCZAK Marek K.RO/K.RO/K.RO/--    
DANIELUK Paweł RO/RO/RO/--   Zaliczony
DEC Rafał K.RO/K.RO/K.RO/--    
DOMARADZKI Grzegorz K.RO/K.RO/K.RO/--    
DORABIAŁA Sylwester K.RO/K.RO/K.RO/--    
DREWNOWSKI Dominik K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
DROŻDŻ Halina CRO/CRO/CRO/SO    
DUDA Mariusz CRO/CRO/CRO/--   Zaliczony
DZIKI Adam K.RO/K.RO/K.RO/--    
DZIUBANY Andrzej RO/RO/RO/--    
DŹWIG Sebastian K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
FABISIAK Tadeusz RO/RO/RO/--    
FRASZEK Wojciech K.RO/K.RO/K.RO/--    
GĄDEK Wojciech RO/RO/RO/--   Zaliczony
GALANCIAK Przemysław RO/RO/RO/--   Zaliczony
GAWLIK Krzysztof RO/RO/RO/--    
GDELA Gabriela K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
GLONEK Łukasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
GŁUCH Jacek RO/RO/RO/--   Zaliczony 
GŁUCH Marcin RO/RO/RO/--    
GOIK Mateusz K.RO/K.RO/K.RO/SO    
GÓRECZNY Marcin K.RO/K.RO/K.RO/--    
GÓRKA Tadeusz CRO/CRO/CRO/--    
GÓRSKI Dominik CRO/CRO/CRO/--    
GOŚLICKI Rafał CRO/CRO/CRO/-- RO/--/--/-- Zaliczony
GRUSZCZYŃSKI Jacek CRO/CRO/CRO/-- RO/--/--/--  
GRZEGOREK Seweryn K.RO/K.RO/K.RO/SO    
GRZYWACZ Ewa K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
GRZYWACZ Zbigniew K.RO/K.RO/K.RO/--    
GUZY Paweł K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
HÖHER Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--    
HVOZDZ Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--    
HABEL Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--    
HADAŚ Dariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
HOPPE Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--    
HORODOWICZ Mariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
HRYNIEWICKI Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--    
IGNAŚ Antoni ZAWIESZONY SUSPENDED Zaliczony
JĄCZEK Jarosław K.RO/K.RO/K.RO/--    
JACEK Zdzisław RM/RM/RM/SO    
JAMA Michał K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
JANICKI Piotr RO/RO/RO/--    
JANKOWSKI Maciej K.RO/K.RO/K.RO/--    
JAROSIEWICZ Szymon RO/RO/RO/--    
JARZĄBEK Adriana RO/RO/RO/--    
JASKOT Jacek K.RO/K.RO/K.RO/--    
JASTRZĘBSKI Dawid K.RO/K.RO/K.RO/--    
JASTRZĘBSKI Piotr RO/RO/RO/--    
JAWORSKI Hubert K.RO/K.RO/K.RO/--    
JENDRZEJCZAK Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--    
JÓŹWIAK Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--    
JURCZYK Robert K.RO/K.RO/K.RO/--    
JUSZKIEWICZ Andrzej K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
KACZMARCZYK Sebastian RO/RO/RO/--    
KALETKA Zbigniew CRO/CRO/CRO/SO    
KALINOWSKI Kamil RO/RO/RO/--   Zaliczony
KALINOWSKI Michał K.RO/K.RO/K.RO/--    
KARAŚ Rafał CRO/CRO/CRO/--   Zaliczony
KARDYŚ Robert K.RO/K.RO/K.RO/--    
KAUFMAN Waldemar K.RO/K.RO/K.RO/--    
KLACZYŃSKI Krzysztof RO/RO/RO/--    
KLAGA Janusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
KŁECZEK Kamil K.RO/K.RO/K.RO/--    
KOCHANOWICZ Rafał K.RO/K.RO/K.RO/--    
KOCIOŁEK Jacek CRO/CRO/CRO/--   Zaliczony
KOCOŃ Wojciech RO/RO/RO/--    
KOLEŚNIKOWSKI Piotr RO/RO/RO/--    
KOLOWCA Krzysztof CRO/CRO/CRO/SO    
KOPROWSKI Zbigniew K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
KOPUT Jurand CRO/CRO/CRO/--    
KORNIJCZUK Andrzej RO/RO/RO/--    
KORONKIEWICZ Michał CRO/CRO/CRO/SO   Zaliczony
KORTAS Łukasz RO/RO/RO/--   Zaliczony
KOSIŃSKI Tomasz RO/RO/RO/SO    
KOSSAKOWSKI Adam K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
KOT Mariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
KOWALSKI Paweł K.RO/K.RO/K.RO/--    
KRAUZE Marek CRO/CRO/CRO/SO P/--/--/-- Zaliczony
KRAWCZYK Szymon K.RO/K.RO/K.RO/--    
KRET Michał K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
KRÓLSKI Bartosz RO/RO/RO/--   Zaliczony
KRUPIŃSKI Aleksander RO/RO/RO/SO   Zaliczony
KRYCKI Marek K.RO/K.RO/K.RO/--    
KRYSZEŃ Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
KUBICKI Dariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
KUBICZ Zbigniew RM/RM/RM/SO RO/--/--/--  
KUBIS Andrzej K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
KUCHARSKI Leszek CRO/CRO/CRO/--    
KUCHARSKI Tomasz CRO/CRO/CRO/--    
KUCHTA Magdalena K.RO/K.RO/K.RO/--    
KUCZYŃSKI Piotr CRO/CRO/CRO/SO    
KUDLIŃSKI Jakub CRO/CRO/CRO/-- RO/--/--/-- Zaliczony
KULASIŃSKI Eryk K.RO/K.RO/K.RO/--    
KULIŚ Janusz RM/RM/RM/--   Zaliczony
KUŹMIŃSKI Bartosz K.RO/K.RO/K.RO/--    
KUŹNAR Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŁAPTAŚ Łukasz RO/RO/RO/--   Zaliczony 
ŁAZIŃSKI Marcin RO/RO/RO/--    
ŁAZIŃSKI Paweł RO/RO/RO/--    
LINDA Paweł K.RO/K.RO/K.RO/SO   Zaliczony 
LIS Krzysztof RO/RO/RO/--    
ŁUKASIEWICZ Zenon K.RO/K.RO/K.RO/--    
MĄCZKA Krzysztof RO/RO/RO/--    
MADAJEWSKI Leszek CRO/CRO/CRO/SO RO/--/--/--  
MADAJEWSKA Marta RO/RO/RO/SO    
MAJEWSKI Kamil RO/RO/RO/--    
MAKOWSKA Monika K.RO/K.RO/K.RO/--    
MATCZUK Rafał K.RO/K.RO/K.RO/--    
MATUSZCZAK Łukasz RO/RO/RO/--    
MICHALCZUK Grzegorz K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
MICHOŃ Krzysztof CRO/CRO/CRO/SO   Zaliczony
MIERZEJEWSKI Dariusz RM/RM/RM/--   Zaliczony
MIKSZA Maciej RM/RM/RM/-- RO/--/--/-- Zaliczony
MILLER Przemysław CRO/CRO/CRO/SO   Zaliczony
MINKOWSKI Adam CRO/CRO/CRO/--   Zaliczony
MIŚKIEWICZ Grzegorz K.RO/K.RO/K.RO/--    
MITULSKI Leszek RO/RO/RO/--    
MOSAKOWSKI Piotr CRO/CRO/CRO/--   Zaliczony
NAMYSŁ Grzegorz RM/RM/RM/--    
NAPIERAŁA Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--    
NAROWSKI Karol K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
NIEWIADOMSKI Piotr CRO/CRO/CRO/--   Zaliczony
NITECKI Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
NOGA Tadeusz RM/RM/RM/--   Zaliczony
NOWAK Maciej K.RO/K.RO/K.RO/--    
NOWAK Marcin RO/RO/RO/SO    
NOWAKOWSKI Marek K.RO/K.RO/K.RO/--    
NOWICKI Grzegorz RO/RO/RO/--    
OGIŃSKI Piotr RO/RO/RO/--    
OLECH Paweł CRO/CRO/CRO/--    
OMIELCZENKO Wojciech K.RO/K.RO/K.RO/--    
ORLIŃSKI Dominik RO/RO/RO/--    
ORLIŃSKA Justyna K.RO/K.RO/K.RO/--    
ORZEŁ Krzysztof K.RO/K.RO/K.RO/--    
OSTROWSKI Michał K.RO/K.RO/K.RO/--    
PAJESTKA Marek RO/RO/RO/--   Zaliczony
PALUSZYŃSKI Paweł K.RO/K.RO/K.RO/--    
PANIEŃSKI Paweł K.RO/K.RO/K.RO/SO    
PAWLAK Kazimierz RO/RO/RO/--    
PĘCAK Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
PIASECKI Artur CRO/CRO/CRO/SO   Zaliczony
PIECHOCKI Jacek K.RO/K.RO/K.RO/--    
PIKUL Adam RO/RO/RO/--    
PILATOWSKI Łukasz K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
PIOTROWSKI Konrad RO/RO/RO/--   Zaliczony
PITERA Bronisław K.RO/K.RO/K.RO/--    
PODGÓRSKI Maciej K.RO/K.RO/K.RO/--    
PODHAJSKI Paweł K.RO/K.RO/K.RO/--    
PODSIADŁO Maciej K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
POLAŃSKI Artur RO/RO/RO/--   Zaliczony
POPŁAWSKI Grzegorz CRO/CRO/CRO/--    
POZARZYCKI Michał K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony 
PROCHOWNIK Anna K.RO/K.RO/K.RO/--    
PROCHOWNIK Dariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
PROKOP Katarzyna K.RO/K.RO/K.RO/--    
PRUSINOWSKI Piotr RO/RO/RO/--   Zaliczony
PRZYBYLSKI Marcin K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
PTASZKIEWICZ Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
PUDLIK Adrian K.RO/K.RO/K.RO/--    
PUDLIK Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
PUTKOWSKI Rafał K.RO/K.RO/K.RO/--    
PUTSEYEU Anatoli K.RO/K.RO/K.RO/--    
RADUCHOWSKI Bartosz RO/RO/RO/--   Zaliczony
RADUCHOWSKA Olga RO/RO/RO/--   Zaliczony
RADZION Marian K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
REDECKI Tomasz RM/RM/RM/--    
ROGOZIŃSKI Stefan RO/RO/RO/--    
ROŻYŃSKI Michał RO/RO/RO/--    
RUTKOWSKI Mateusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
RYBICKI Wiesław K.RO/K.RO/K.RO/--    
RYBKA Mateusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
RYCKA Magdalena RO/RO/RO/--    
RYPIEŃ Szymon K.RO/K.RO/K.RO/--    
SADŁOŃ Bartosz CRO/CRO/CRO/SO    
SANECZNIK Krzysztof CRO/CRO/CRO/--   Zaliczony
SARNA Marta K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
SAWICKI Kamil K.RO/K.RO/K.RO/--    
SCHUPPIK Dariusz CRO/CRO/CRO/--    
SIECZKA Karol RO/RO/RO/SO    
SIODA Katarzyna RM/RM/RM/-- RO/--/--/-- Zaliczony
SIODA Wiesław RM/RM/RM/SO CRO/--/--/SO Zaliczony
SIUDAK Dawid K.RO/K.RO/K.RO/--    
SKALSKI Kamil RO/RO/RO/--   Zaliczony
SKIBA Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
SKIBIŃSKI Dawid K.RO/K.RO/K.RO/--    
SKORUPKA Bogdan K.RO/K.RO/K.RO/--    
SKWAREK Anna CRO/CRO/CRO/--    
ŚLIWIŃSKA Joanna K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŚLIWIŃSKA Małgorzata RO/RO/RO/--    
ŚMIAŁKOWSKI Rafał K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
SOKOŁOWSKI Leszek RM/RM/RM/--    
SOLAREK Janusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
SOŁTYSEK Mateusz RO/RO/RO/--    
SOSNOWSKI Mariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
SOWA Tomasz CRO/CRO/CRO/--    
STANKIEWICZ Mateusz K.RO/K.RO/K.RO/SO   Zaliczony 
STAWIARSKI Marcin CRO/CRO/CRO/SO    
STEFANIAK Sebastian RO/RO/RO/--   Zaliczony
STEPURA Leszek RO/RO/RO/--    
STRYJECKI Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
STRYPLING Marek K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŚWIĄTEK Artur K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŚWIĄTEK Jan K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŚWIĆ Marcin RO/RO/RO/--    
ŚWIĘCKI Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŚWIERCZEK Zbigniew RM/RM/RM/--    
ŚWIERZBIŃSKI Kamil K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŚWIGULSKI Marcin K.RO/K.RO/K.RO/--    
SZOPINSKI Tomasz RO/RO/RO/--    
SZUBA Zbigniew RO/RO/RO/--    
SZUMNARSKI Rafał RO/RO/RO/--    
SZYMANEK Arkadiusz CRO/CRO/CRO/--    
SZYMANIAK Wiktoria CRO/CRO/CRO/-- --/P/--/-- Zaliczony 
SZYMANKIEWICZ Michał K.RO/K.RO/K.RO/--    
SZYMCZEWSKI Seweryn K.RO/K.RO/K.RO/SO    
SZYNKAREK Jacek K.RO/K.RO/K.RO/SO    
TALAREK Andrzej K.RO/K.RO/K.RO/--    
TAŃSKI Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
TOMANEK Rafał K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
TROJANOWSKI Jakub K.RO/K.RO/K.RO/--    
TRUBOWICZ Radosław K.RO/K.RO/K.RO/--    
TURKOWSKI Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
ULLMANN Josef K.RO/K.RO/K.RO/--    
WASIEWICZ Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
WCISŁO Jacek K.RO/K.RO/K.RO/--    
WEGNER Ryszard RO/RO/RO/--    
WIECZOREK Grzegorz RO/RO/RO/--    
WIEJATA Marcin RO/RO/RO/--    
WIŚNIEWSKA Agnieszka K.RO/K.RO/K.RO/--    
WŁOCZEWSKI Adam CRO/CRO/CRO/--    
WŁOCZEWSKI Mateusz RO/RO/RO/--    
WNOROWSKI Mariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
WOJCIESZEK Marcin K.RO/K.RO/K.RO/--    
WÓJCIK Jakub RO/RO/RO/--    
WÓJCIK Jarosław K.RO/K.RO/K.RO/--    
WÓJCIK Mariusz K.RO/K.RO/K.RO/--    
WOJTECKI Radosław K.RO/K.RO/K.RO/--    
WOŹNIAK Adam K.RO/K.RO/K.RO/--    
WRONA Robert RM/RM/RM/--   Zaliczony
WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena K.RO/K.RO/K.RO/--    
WRZESIŃSKA Agata CRO/CRO/CRO/SO --/--/--/SO Zaliczony
WRZESIŃSKI Przemysław CRO/CRO/CRO/-- RO/--/--/-- Zaliczony
WYRWISZ Zbigniew K.RO/K.RO/K.RO/--    
WYZGAŁA Robert RM/RM/RM/--    
ZACZEK Krzysztof K.RO/K.RO/K.RO/--   Zaliczony
ZAŁUSKA Witold CRO/CRO/CRO/SO   Zaliczony
ZAPADKA Łukasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
ZAREMBA Rafał K.RO/K.RO/K.RO/--    
ZATOŃ Tomasz K.RO/K.RO/K.RO/--    
ZATWARDNICKI Józef K.RO/K.RO/K.RO/--    
ZAWADA Krzysztof RO/RO/RO/--   Zaliczony
ZAWADZKI Cezary K.RO/K.RO/K.RO/--    
ZAWIERUCHA Bartłomiej RO/RO/RO/SO   Zaliczony
ZAWIERUCHA Dorota RO/RO/RO/SO   Zaliczony
ZDRAL Przemysław K.RO/K.RO/K.RO/--    
ZIONKOWSKI Cezary RO/RO/RO/--   Zaliczony
ZMACZYŃSKI Bartosz K.RO/K.RO/K.RO/--    
ŻOŁĘDŹ Piotr K.RO/K.RO/K.RO/--    

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.