Lista członków Regionu IPSC Polska uprawnionych do udziału w zawodach IPSC / The list of IPSC Poland Members entitled to participate in the IPSC competition.

Aktualizacja list zawodników na podstawie wpłat stwierdzonych na koncie (i oczywiście spełnienia pozostałych wymagań) odbywać się będzie dwa razy w miesiącu – na koniec pierwszego i trzeciego tygodnia. Proszę o sprawdzanie poprawności danych na liście, a w razie nieścisłości, błędów i innych problemów proszę o informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

aktualizacja na 2022 w toku

Jeśli brakuje na liście zawodnika który wpłacił składkę do 07.09.2022 to znaczy, że brakuje deklaracji, protokołu z egzaminu w przypadku nowego zawodnika lub przelew składki został źle zatytułowany - w takich przypadkach prosze o przesłanie potwierdzenia przelewu i innych brakujących danych.

Organizatorzy i sponsorzy chcący mieć podgląd pełnej listy zawodników, proszeni są o bezpośredni kontakt z dyrektorem regionalnym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Stan na 07.09.2022 IPSC Action Air i Broń Palna –  1095 osób, Action Air –  4  osoby

 

ID Nazwisko Imię Klub
42978 Abel Radosław KABAR Łódź
45044 Abratkiewicz Łukasz Wilk Olecko
62345 Adamczyk Mirosław Cover
53061 Adamiak Piotr Halinka Arms
43431 Adamonis Maciej Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S.
27362 Adamowicz Tomasz ARDEA
71282 Ajmocka Małgorzata SWKS Warka
54161 Ajmocki Jakub SWKS Warka
83065 ALVES DE OLIVEIRA Breno ZSD
35407 Andrzejewski Michał CWKS Legia Warszawa
84474 Antosiak Maciek Pionier
84993 Anusiewicz Tomasz Cover
68126 B. Marcin Colt Łódź
69321 B. Artur KS Cover
79358 B. Krzysztof WKS Śląsk Wrocław
79937 B. Adam KS Amator
66709 Babicz Tomasz Amator Wrocław
22677 Babula Ryszard FENIKS Twardogóra
76878 Bachanek Krzysztof OSS Rybieniec
88245 Baczyński Krzysztof Klub Strzelecko - Kolekcjonerski "Pretor"
25679 Bajerowski  Tomasz  WKS 10
45349 BAJERSKI  PRZEMYSŁAW KLUB STRZELECKI SNAJPER LUBRZA
52991 Bajkowski Michał Magnum Chełm
70807 Bajor Bartłomiej AMATOR Wrocław
47233 Bakowski Witold Szarotka Nowy Targ
62682 Bala Tomasz Gminne Towarzystwo Strzeleckie Jastrząb
45204 Balcerek Marcin Kabar Łódź
24606 Bałuszyński Grzegorz Tarcza Szamotuły
33241 BAŁUSZYŃSKI PIOTR TARCZA Szamotuły
72408 Banaś Łukasz AMATOR Wrocław
79258 Baran Łukasz KS ZO LOK Kraków
68055 BARANKIEWICZ Marcin LTS Legionowo
79439 BARANKIEWICZ Paweł Legionowskie Towarzystwo Sportowe
64942 BARBORKA Krzysztof STRZELEC Jelenia Góra
27298 Barwicki Karol Śląśki Klub Strzelecki "Alfa"
79731 Basińska Bernadetta LTS Legionowo
79732 Basiński Mariusz LTS Legionowo
50822 BASZCZUK Zbigniew WKSS Poznań
48544 Baszyński Michał Tarcza Szamotuły
40716 BATIS PAWEŁ Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie Tarcza Poznań
33949 Bednarski Piotr Bolesław SZWADRON
23006 Bekier Piotr Związek Strzelectwa Dynamicznego Kraków
47876 Bełz Maciej ZSD Kraków
55190 Bereza Jacek Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
35516 Berezowski Paweł ZKS Warszawa
46593 BETLEJ REMIGIUSZ KKS Perkun Kamienna Góra
63330 Białaszek Bartłomiej GROT Płock
46884 Bicz Andrzej Bractwo Kurkowe Ziemi Jeleniogórskiej
71192 Bielecki Andrzej AKMS Opole
20086 BIELIŃSKI Jarosław SHOOTING-ACADEMY Łódź
26893 Bieniasz Grzegorz KVG Paczółtowice
54867 BIEŃ Piotr DYWIZJON Poznań
72430 Biernat Wiesław AMATOR Wrocław
82243 Bierżyński Arkadiusz Cel Grójec
64249 Bilon Piotr Klub Strzelecki "Senior" LOK w Gdańsku
36635 Bismor Dariusz Klub Strzelecki "Silesia Guns"
55182 Blonkowski Norbert Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
70125 Blonkowski Piotr COVER Warszawa
63047 Błaszczyk Tomasz Klub Strzelecki AGAT  Złotoryja
65843 Bławat Sławomir KS Ziemia Chełmińska
65598 Błeszyński-Głowacki Jakub Klub Strzelnica Bojowa
84766 Boblewski Konrad NTS
43773 Bocheńska Aneta Wielkopolskie Towarzystwo Sportowe Tarcza Poznań
60303 Bogaczewski Krzysztof KS Amator
38678 Bogdański Michał K. S. Expert LOK Jaworzno
25628 BOJANOWSKI PIOTR ZKS WARSZAWA
61179 Bolek Alicja KS HALINKA ARMS
61163 Bolek  Michał  KS Halinka ARMS 
67823 Bolka Michał Amator Wrocław
30074 Bonczek Krzysztof STS Szczecin
53449 Bończa Tomaszewski Nikodem Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
25369 Borejsza Maciej Towarzystwo Sportowe "Temida" Zabrze
72258 Borek Łukasz Legia
59322 Borgosz Jakub ZSD Kraków
24055 Borkowski  Łukasz  PROELIA Warszawa
50006 Borowiec Tomasz COLT
55799 Borowski Sebastian Combat Shooting Knyszyn
24484 Borowy Robert Kasztelan Rzeszów
48815 Boszko Maciej Klub Strzelecki LOK „Grot” w Płocku
48816 Boszko Natalia Stowarzyszenie Klub Sportowy Grot
53629 Brodewicz Wiesław Lipnowski Klub Strzelecki "Vis"
29386 Brodowicz Jarosław ZKS Warszawa
58076 Brudnicki Rafał IGLICA Warszawa
38562 Brymerski Dominik KS Amator
37101 Brzeziński Jacek Legia Warszawa
43319 Brzeziński Dariusz Proelia Warszawa
68578 Brzostowski Kamil Sagittarius
43795 Buda Robert 10-KA Radomsko
64544 Bujas Marek KKS ARSENAŁ
47878 Bulda Łukasz KKS Arsenał
72633 Bulikowski Michał Pionier
46145 Bury Dawid Legion Tarnów
71988 Burza Bartosz GARDA Ostróda
22234 Burzec Wiesław Związek Strzelectwa Dynamicznego Kraków
43320 Buśko Łukasz Związkowy klub strzelecki
49317 Byra Tomasz Colt Łódź
74349 C. Mateusz KS AMATOR
77375 Ceklarz Michal Legia Warszawa
31798 Chmielewski Sławomir  Legia Warszawa
66264 Chmielewski Mariusz KS Amator
23791 Chodorowski Maciej LEGIA Warszawa
37592 Chodorowski Bartosz ZKS Warszawa
25320 Chodyra Dominik Agat Złotoryja
36992 Chojnacki Marcin Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
81956 Chojnowska Małgorzata Klub Strzelecki"Sagittarius"
43107 Chojnowski Łukasz Klub Strzelecki"Sagittarius"
64897 Chojnowski Dawid Klub Strzelecki”Sagittarius”
74093 Chomicki Karol VIS Zamość
80314 Chomicki Szymon Halinka Arms
48007 Chorosiński Sebastian GROT Płock
46832 Chreptowicz Przemysław STS Szczecin
47705 Chróścicki Adam Dragon Siedlce
15864 CHUDYBA Janusz AGAT Złotoryja
71056 CHUSZNO Zdzisław Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie C4 Guns
54953 Chwal Grzegorz Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego "10-ka"
44380 Chyciński Adam AMATOR Wrocław
59573 Ciach Paweł Sigma Shooting
27025 Ciaś Mikołaj LEGIA
51862 Cichecki  Wojciech  Amator wroclaw
72139 Cichon Pawel Klub Sportów Obronnych Świdnica 
47714 Cichoń Artur ZKS
62562 Cichoń Hubert ZKS
41721 Cichostępski Dariusz Krokus Nowy Sącz
40326 Ciecierski Tomasz AKMS Opole
52355 CIEPŁY ZYGMUNT BRACTWO KURKOWE ZIEMI JELENIOGÓRSKIEJ
23314 Cierpica Tomasz Expert Jaworzno
33440 CIOSEK ŁUKASZ SKS ARDEA 
47369 Cukras Przemysław Glock
22570 Cybulski Michał Dolnośląski Klub Strzelecki LOK "Czak" DZW Wałbrzych
43770 Czajkowski Sebastian KSK Nieczajna
47316 Czajkowski Grzegorz STS
47968 Czajkowski Marek Fun Gun
29104 Czapla Aleksandra CZ 5
66411 Czapski Maciej KSI Gdynia
32085 Czarnecki Rafał KVG Paczółtowice
66594 Czarnecki Tomasz ZKS Warszawa
21838 CZARNOTA Jarosław AGAT Złotoryja
20610 Czauderna Sławomir ZKS
33038 Czekala Tomasz Proelia Warszawa
26038 Czeremski Bartłomiej AZS Częstochowa
61950 Czerniak  Mariusz  VIS Zamość 
45602 Czerwiński Konrad KKS Arsenał
74152 Czuba Łukasz ZKS Warszawa
32779 Ćwikowski Hubert KS Kasztelan Rzeszów
41225 D. Marcin Iglica
76542 D. Tomasz Amarant Poznań
68523 DAJCZAK MAREK KS. COVER WARSZAWA
52841 Danieluk Paweł KS Halinka-Arms
43980 Dankowski Marek Ziemia Chełmińska Toruń
66708 Dariusz Komła KSI Gdynia
81773 Daszkiewicz Przemysław  Klub Strzelecki Ziemia Chełmińska
1012 Dąbrowski Zbigniew CWKS Legia Warszawa
22233 Dąbrowski Dariusz ZSD Kraków
29031 Dąbrowski Juliusz Ks Cover
65059 Dąbrowski  Marcin  AGAT ZŁOTORYJA 
77600 Dąmbrowski Piotr KS SKAUT
54428 Dec Rafał Silesia Guns
51502 Dembiński Arkadiusz Proelia Warszawa
87831 Dobak Stefan Klub Strzelecki "Tarcza" Szamotuły
87878 Dobak Piotr Klub Strzelecki "Tarcza" Szamotuły
49495 Dobrowolski Romuald Klub Strzelecki "Sagittarius "
59637 Doliński Tomasz Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" Wrocław - Sekcja Strzelecka
64903 Doliński  Michał  Ks Amator 
66466 Domagalski Mariusz KS Amator
51946 Domaradzki Grzegorz GTS BRASS Gorzów Wlkp.
46549 Dorabiała Sylwester Agat Złotoryja
72332 Drewnikowski Grzegorz KSI
28004 Drewnowski Dominik KSI Gdynia
77378 Drobniak Daniel Legia Warszawa
57348 Drogowski Ryszard AMATOR Wrocław
38285 Drożdż Halina KS Halinka ARMS
50412 Duczek Piotr Dragon Siedlce
30845 Duda Mariusz ZSD
58588 Duda Mariusz COLT Łódź
56548 Dudek Wiktor Colt Łódź
58225 Dudzic Mateusz STS Szczecin
61287 Dudziński Marcin WKS FLOTA ELBLĄG
72113 Durka Piortr Legia Warszawa
73499 DURZYŃSKI MARCIN KOBUDO 
50005 Dusiński Michał Colt Wrocław
41411 Dylowicz Łukasz ZSD
34695 Dyner Piotr LEGIA Warszawa
37235 Dyner Arkadiusz LEGIA Warszawa
54479 Dziedzicki Damian Magnum Chełm
57559 Dziki Adam AGAT Złotoryja
39330 Dziokan Wojciech Sokół Ryn
49305 Dziokan  Piotr Sokół Ryn
27901 Dziubany Andrzej Śląski Klub Strzelecki ALFA
48716 Dzwonkowski Tomasz LEGIA
50358 Dźwig Sebastian Colt Łódź
30769 Eidrigevicius Ignacy Cover Warszawa
65243 Eljasik Piotr GARDA Ostróda
30214 ESPENSCHIED BARTOSZ STRZELEC JELENIA GÓRA
28474 Fabisiak Tadeusz PASJONAT Opole 
59163 Fedorowicz Piotr KSI Gdynia
828 Fedorowski-Gawryś Andrzej KSS VIS Zamość
61177 Figa Tomasz KS SKAUT Bielsko-Biała
43890 Filipiak Remigiusz Ardea
75363 Flajszer Kamil Stowarzyszenie KS Amator
64996 Flis Piotr ZKS Warszawa
55191 Flisiak Jacek Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
59977 Franków Maksymilian KS Silesia Guns
72025 Fraszek Wojciech KRŻ LOK Opole
68775 Frelek Łukasz KS Amator
43862 Fryda Grzegorz SZAROTKA Nowy Targ
43561 G. Grzegorz Legia Warszawa
50177 G. Grzegorz Klub strzelectwa sportowego "Obronca"
65191 G. Wojciech Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca"
75993 G. Tomasz KSK Dywizjon
82322 G. Grzegorz KSS Orzeł w Kutnie
57827 Gajda Maciej KS Amator
63250 Gajewski Bartłomiej KS Amator Wrocław
33974 GALANCIAK Przemysław Dziesiątka Łódź
28213 Gałązka Marcin NTS Warszawa
68636 Gałązka Kamil WARMIŃSKIE STOWARZYSZENIE STRZELECKIE JONKOWO
73471 Ģałek Anna Jaworski Klub Strzelecki "UR"
34193 Garbień Michał KKS Arsenał Kraków 
47205 Gardian Michał Delfin Tarnów
58005 Gardocki Rafał Klub strzelectwa sportowego i historycznego „Club 308”
37033 Gawlik Krzysztof Amarant Poznań
34760 GAWRON Waldemar AGAT Złotoryja
27967 Gądek Wojciech TS44 KRAKÓW
53395 Gdaniec Marcin Elita 
61626 Gdela Gabriela  FUN GUN Świdnik
73141 Georgiew Marczello Dywizjon
21721 Gibalski  Mirosław  WKS Śląsk Wrocław 
46246 Gibalski  Krzysztof  WKS Śląsk Wrocław 
47211 Gielzak Marcin KKS ARSENAŁ
31689 Girycki Rafał Temida Zabrze
61005 Giza Piotr WIARUS Płock
57635 Glapa Dariusz Pasjonat Opole 
81319 Glonek Łukasz Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
74211 Gładysz Michał AMATOR Wrocław
33364 Głuch Jacek Ardea
33968 Głuch Marcin ZAWISZA Bydgoszcz
66114 Goik Mateusz SHOOTING-ACADEMY Łódź
57112 Golas Marcin WKS Flota Gdynia
29950 Golicki Daniel LTS Legionowo
34110 Golisz Marcin shooting-academy
34116 Golisz Aneta shooting-academy
63998 Golonka Michał Stowarzyszenie KS Amator
42540 Golub Sergiy ZKS “Gwardia” 
6768 Gołąb Tadeusz ZSD Kraków
47371 GOŁEMBSKI  Damian  KS LESNA Leszno 
56775 Gonciarz Michał KS Krokus Nowy Sącz
26816 Gossa Dawid VIS KWIDZYN
32156 GOSSA JAKUB VIS KWIDZYN
34897 Goślicki Rafał CWKS Legia Warszawa
74697 Gozdawa-Gołębiowski Maciej ZKS Warszawa
75229 Gozdzik Piotr PROELIA Warszawa
67062 GÓRECZNY Marcin C4 GUNS Łódź
24756 Górka Tadeusz Krokus Nowy Sącz
28370 Górski Dominik KS Cover
43872 Górszczak Dawid Związek Strzelectwa Dynamicznego
23340 Grabarczyk Jacek Świt-Starachowice
56959 Grabowski Jarosław Legionowskie Towarzystwo Sportowe - LTS
77432 Grad Paweł COLT
77650 Granat Igor Stowarzyszenie Strzeleckie "Iglica"
77651 Granat Dominik Stowarzyszenie Strzeleckie "Iglica"
41614 Grażul Agnieszka LOK Rybnik
25768 Gruszczyński Jacek ZKS Warszawa
46147 Gruszczyński Sławomir Związek Strzelectwa Dynamicznego
70655 Grzegorek Seweryn SHOOTING-ACADEMY Łódź
72109 Grzegorzewska Katarzyna KS Amator Wrocław
24326 GRZELKA KRZYSZTOF WSS Wrocław
57233 Grześkowiak Robert KSK Nieczajna
55673 Grzywacz Zbigniew GTS Brass Gorzów
61906 Grzywacz Ewa GTS Brass Gorzów
76514 Gutowski Albert DYWIZJON Poznań
52427 Guzy Paweł  Bractwo Kurkowe Ziemi Jeleniogórskiej
40859 Gwiazda Tomasz Cover
67897 Gzyl Bartosz  Kochambron.pl
69968 Habel Piotr Stowarzyszenie Miłośników Broni Kochambroń.pl
77602 Hadaś Dariusz KS Skaut Bielsko-Biała
31584 Hajduga Maciej Klub Strzelecki "Skaut"
71027 Harlak Robert Klub Strzelecki LOK "Grot" w Płocku
31307 Heck Michał Klub Strzelecko-Kolekcjonerski "Pretor"
59939 Helbin Bartłomiej ZSD Kraków
60674 Helbin Gabriela ZSD kraków
52494 Herman Łukasz Kochambroń.pl
54801 Hnat Witold Klub Strzelecki Agat Złotoryja
36665 Hobot Kamil ZDZ
29428 Hoczyk Andrzej SKS Ardea
51071 Hoffman Artur WKS ŚLĄSK
76305 Höher Piotr STRZELEC Jelenia Góra
66119 Holtz Paulina K.S Cover
66480 Hołubowski Tomasz ESHOT
60958 Hoppe Przemysław Klub Strzelecki "Garda"
60292 Horodowicz Mariusz C4 guns łódź
56135 Horszwald  Piotr WKS 10
50461 Hryniewicki Piotr Combat Shooting Knyszyn
63307 HUSIATYŃSKI Andrzej LEGIA
67698 Hvozdz Piotr ZSD Kraków
47291 IGNAŚ ANTONI Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
81092 Ioskevich Vitaly Związek Strzelectwa Dynamicznego
70504 Jabłonowski Krzysztof KS LOK „GROT” w Płocku
66662 JABŁOŃSKI WOJCIECH VIS LOK Gostyń
22426 JACEK Zdzisław KABAR Łódź
68199 Jach Iwo AMATOR Wrocław
63359 JACKOWSKI SYLWESTER KS CEL GRÓJEC
61627 Jakóbczak  Kamil VIS ZAMOŚĆ 
42694 JAKUBOWSKI Paweł KS Amator Wrocław
68200 Jama Michał AMATOR Wrocław
50978 Janas Dariusz SKS Ardea
51516 Janc Bartosz Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie Tarcza Poznań
52219 Janica Rafał BIELIK Dźwierzuty
28459 Janicki Piotr K S Silesia Guns 
78132 Janicki Marcin Opolskie Centrum Strzelectwa PIAST
21842 JANIK Tomasz AGAT Złotoryja
43018 Janik Piotr KKS Arsenał
51714 Janisiów Marcin Colt Łódź
44519 Jankowski Sebastian ZKS Warszawa
48080 Jankowski Jacek Shooting-Academy Łódź
61349 Jankowski Maciej Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
70216 Jarco Barbara Klub Strzelecki HALINKA ARMS
60433 Jarmuszewicz Damian HUZAR Oleśnica
47220 Jarosiewicz Szymon Klub Strzelecki Kraków Valley Golf 
34469 Jarzabek Maciej Sks Ardea
42885 Jarząbek  Adriana KS Amator Wrocław
63484 Jaskot Jacek AMATOR Wrocław
28364 JASTRZĘBSKI PIOTR BELLONA KALISZ
55976 Jastrzębski Dawid Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S.
41430 Jaśkiewicz Krzysztof Zawisza Bydgoszcz
45865 Jaśkowiak  Leszek  KSSK GWARD
56664 Jaworski Hubert LTS Legionowo
60434 Jaworski Dariusz LUPUS
29395 Jaźwiński Arkadiusz Legia
40194 JĄCZEK Jarosław Klub Strzelectwa Sportowego LOK "Regalica".
48315 Jendrzejczak Przemysław Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
87060 JĘDRZEJCZAK MICHAŁ SHOOTING-ACADEMY Łódź
39777 Jóźwiak Piotr KS AGAT Złotoryja
64312 JURCZYK Robert AGAT Złotoryja
43444 Juszak Marek STS Szczecin
64434 Juszkiewicz Andrzej UR Jawor
73076 K. Inez EXPERT Jaworzno 
75994 K. Jacek KSK Dywizjon
77804 K. Andre Cover
52730 Kaczmarczyk Sebastian Ks Halinka ARMS JAWISZOWICE
32732 Kaczmarek Wojciech WKS10
57995 Kaczmarek Ewa WKS 10 
46300 Kaczyński  Krzysztof  ZKS Warszawa 
43329 Kalbarczyk Piotr ZKS WARSZAWA
33140 Kalchert Robert Klub Strzelecki Wilk Olecko
28457 Kaletka Zbigniew Silesia Guns Gierałtowice
54385 Kalinowski Kamil WKS 10 OLSZTYN
66703 Kalinowski MIchał Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej KSI
26249 KAŁUŻA MIROSŁAW Miejski Klub Strzelecki LOK Rybnik
49997 Kałuża Dobiesław Jaworski Klub Strzelecki "UR"
16628 Kamiński Tomasz GRAJCAR Police
66725 Kamiński Bogusław C4 
29429 Kaniewski Andrzej Tarcza Szamotuły
7426 Kanzawa Hiroaki WKS Śląsk
49603 Kapusta Mariusz KS Cover
5935 Karaś Rafał ZSD Kraków
77486 Karaś Marcin COLT Łódź
67048 Karbownik Grzegorz  PIONIER 
39221 Kardaszewski Michał ZKS Warszawa
64944 Kardyś Robert STRZELEC Jelenia Góra
53235 Karkusz Andrzej SOKÓŁ Ryn
29625 Karkutkiewicz Mariusz KS LOK Myszków
46314 Karol Gorzkowski ZKS Warszawa
44278 KARPIAK ANDRZEJ Agat Złotoryja
44280 KARPIAK MICHAŁ Agat Złotoryja
80748 Kartal Volkan KS Amator
34336 Karwowski Robert Sagittarius
48317 Kaufman Waldemar Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
75167 Kędzierski Artur Stowarzyszenie KS Amator 
40197 Kępiński Stanisław STS Szczecin
44416 Kicerman Jacek WARMIŃSKI KLUB STRZELECKI 10 
48402 Kicman Piotr Klub Strzelecki Cover
61409 Kielczyk Mariusz LTS Legionowo 
71193 Kieler Sławomir AKMS Opole
42216 Kiełczyński Mariusz AGAT Złotoryja
60932 Kieroński Marcin Tarcza Poznań
59463 Kieżyński Paweł NTS Warszawa
68247 Kil Jacek GunClub Bielsko-Biała
29054 KLACZYŃSKI KRZYSZTOF Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie TARCZA POZNAŃ
29420 Klaga Janusz SS Bellona Kalisz
68586 Klepacki Marcin Klub Strzelecki Sagittarius
67840 Kleszcz Daniel AMATOR Wrocław
29127 Klimaszewski Mariusz Olsztyńskie Stowarzyszenie Sportowo-Kolekcjonerskie NSZZ Policjantów „WANAD”
56259 klonowski artur lts leszno
52228 Kluziak Zbigniew Bielik Dźwierzuty
67961 Kłeczek Kamil LUPUS Zgorzelec
50066 Kobos Krzysztof TKS LOK Tarnów
586229 KOBYLAREK ROBERT Dwór Grunwaldzki Poznań
80807 Koc Marcin ZKS WARSZAWA
48755 Kochan Grzegorz KKS Arsenał
66747 Kochanowicz Marcin WKS10 Olsztyn
42253 Kochanowicz  Rafał AMATOR Wrocław
77288 KOCIĘCKI Zbigniew KS Amator
36946 Kociołek Jacek KSB Paczółtowice
42888 KOCOŃ Wojciech KS SKAUT Bielsko-Biała
51827 Kokociński  Marcin  Snajper Lubrza 
47787 Koleśnikowski Piotr STRZELMISTRZ Łódź
24721 Kolowca Krzysztof BELLONA Kalisz
48676 Kołodziejek Marek ZKS Warszawa
32430 Kołton Paweł  Legia Warszawa
37855 Kołtun Paweł ZSD Kraków
51696 Komorniczak Dariusz GROT Płock
42016 komorowski jakub ks cover warszawa
46835 Komorowski  Marcin  STS Szczecin 
66109 Konarski Krzysztof Stowarzyszenie Sportowe Klub Strzelecki '' Snajper '' w Lubrzy
58601 Konopka Krzysztof MKS Rybnik
76634 Konopski Marcin Colt Łódź
51060 Kończewski  Jerzy  Czak Wałbrzych 
43591 Kopania Paweł SHOOTING-ACADEMY Łódź
48971 Koper Adam MKS LOK Rybnik
47859 Koprowski Zbigniew LUPUS Zgorzelec
17836 Koput Jurand Tarcza Szamotuły
67744 Korcala Andrzej KSI Gdynia
29466 Kordaś Piotr Związkowy Klub Strzelecki
18025 Kornijczuk Andrzej OCS Piast Opole
36830 Koronkiewicz  Michał  COLT Łódź 
58737 Kortas Łukasz ARSENAŁ KRAKÓW
25678 Korzeniowski Jarosław WSS Jonkowo
35816 Kos Michał ZKS Warszawa
38580 Kosiński Tomasz KKS-ARSENAŁ
69646 Kosior Jakub Stowarzyszenie Ks Amator 
43039 Kossakowski Adam Combat Shooting Knyszyn
56136 Kostecki Rafał WKS10 Olsztyn
59273 Kostrzewa Adam KS Proelia
66684 Kostuń Remigiusz MKS LOK Rybnik
68327 Koszarny Robert Bellona Kalisz
59827 Kot Mariusz Expert Jaworzno
57151 Kotowicz Sebastian Zks Warszawa
64850 Kotrys Bartosz  Wks Śląsk Wrocław 
42013 Kowalczuk Cezary LEGIA Warszawa
76308 Kowalczyk Sebastian STRZELEC Jelenia Góra
54608 Kowalewski Rafał BIELIK Dźwierzuty
69366 Kowalewski Mariusz Cover
29186 Kowalski Cezary ZKS Warszawa
40867 Kowalski Paweł Związkowy Klub Strzelecki
73754 Kożuch Jakub Szarotka Nowy Targ 
73755 Kożuch Bartłomiej SZAROTKA Nowy Targ
36876 Kraft Marcin WMKS Kormoran Olsztyn
78591 Krasowski Wojciech Colt Lodz
22893 Krauze Marek Związkowy Klub Strzelecki
69075 Krawczyk Szymon Sigma Shooting
33773 Kret Michał Legia Warszawa
77604 Kristek Krzysztof KS Skaut Bielsko-Biała
35184 KRoń Piotr KSK PRETOR
76397 Krowicki Janusz Stowarzyszenie KS Amator
68997 Król Kamil AMATOR Wrocław
4019 KRÓL  Jarosław  SKSS DRAGON SIEDLCE 
72065 Królik  Jacek  ZSD Kraków 
43776 Królski Bartosz WKSS Poznań
52368 Kruczyński Przemysław ZKS Warszawa
59475 Krukowski Kamil Stowarzyszenie Klub Strzelecki Lupus
46037 Krupa Krzysztof ZKS
59835 KRUPIŃSKI Aleksander ZSD Kraków
25792 Krycki Marek GTS BRASS Gorzów Wlkp.
38419 Krystkowiak Karol Iglica Warszawa
66707 Kryszeń Tomasz KSI Gdynia
75098 Krzysztofowicz Dominik AMATOR Wrocław
52120 Krzyśko Piotr KS Kasztelan
61317 Krzywodajć Przemysław KKS Arsenał
50467 Kubiak Jakub KS COVER
34210 Kubiak Mirosław Bock Rawicz
42007 Kubicki Dariusz BRASS Gorzów
23904 Kubicz Zbigniew KS Halinka ARMS
62318 Kubis  Andrzej NTS
50360 Kublicki Maciej CSS Częstochowa
25265 Kuc Maciej ZSD Kraków
4440 Kucharski Leszek Kraków Valley Golf Paczółtowice
22484 Kucharski Tomasz GUNCLUB Bielsko-Biała
83275 Kuchta Magdalena SKAUT Bielsko-Biała
25624 Kuczyński Piotr AMATOR Wrocław
41268 Kudliński Jakub ZKS Warszawa
23799 Kujawa Paweł STS
31861 Kujawski Jacek Klub Strzelecki AGAT Złotoryja
71506 KULASIŃSKI Eryk KSK Nieczajna
42017 Kulczycki Kacper LEGIA Warszawa
67651 Kulikowski Waldemar CWKS Legia Warszawa
5246 Kuliś Janusz WSS 
66236 Kumorek Adam Stowarzyszenie Byłych Funkcjonariuszy Służb Mundurowych  PASJONAT
34404 Kupidłowski Andrzej LTS Legionowo
84117 Kurcz Szymon KS Halinka ARMS
52883 Kuriata Oskar Śląsk Wrocław
67991 Kurylo Mateusz Agat
32367 Kuś Krzysztof KS Expert Jaworzno
41664 Kuźmiński Wojciech ZKS
70060 Kuźmiński Bartosz Krakowski Klub Sportowy "Arsenał"
60401 Kuźnar Przemysław Klub Strzelectwa Sportowego Legion Wschodni
78505 Kużdżał Katarzyna KS Amator
42758 Kwiatek Marek Huzar Oleśnica
24247 Lachowicz Przemysław CWKS "Legia" Warszawa - Sekcja Strzelecka
23644 Lalik Paweł Klub Strzelectwa Sportowego i Sportów Obronnych LOK "Squad"
47922 Lasak Piotr Szarotka Nowy Targ
63266 Lasek Michał AMATOR Wrocław
69098 Laskowski Michał Klub Sportowy "Klub Strzelecki Defendu"
26413 LEMAŃSKI Andrzej STRZELEC Żyrardów
75742 Lenarczyk Piotr Cover
83638 Lenarczyk Michał Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej KSI
54612 Leoniec Jarosław Łukasz WKS 10 Olsztyn
80808 Leszczyńska Julia ZKS Warszawa
71826 Leszczyński Emil ZKS Warszawa
55269 Linda Paweł KSI Gdynia
44105 Lipiński Mariusz NTS Warszawa
37472 Lipka Wojciech TS 44 Kraków
37692 Lipski Jędrzej AGAT Złotoryja
48273 LIS Krzysztof  WKSS Poznan
61728 Lis Tomasz AMATOR Wrocław
66277 Lisiecki Michał TWIERDZA ZAMOŚĆ
46170 Liszka Piotr Legion Tarnów
52840 Liszka Andrzej Klub Strzelecki Skaut Bielsko-Biała
87832 Litke Mirosław Klub Sportowy "Tarcza" Szamotuły
28780 Ludwin Tomasz KS Kasztelan LOK Rzeszów
47472 Ludwin Piotr LOK Kasztelan Rzeszów
48506 Luty Witold Klub Strzelecki „DZIESIĄTKA” Łódź
66836 Ł. Marcin Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
78182 Ł. Sebastian Amator
74242 Łacny Rafał AMATOR Wrocław
31539 Łaptaś Łukasz KS Garda Ostróda
47782 ŁASKA Remigiusz STRZELMISTRZ Łódź
32768 Łaziński Marcin STS Szczecin
36360 Łaziński Paweł Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
83529 Łękawski Konrad ZSD Kraków
35241 ŁOSZCZYŃSKI JAROSŁAW DYWIZJON POZNAŃ
15692 Łoziński Paweł WKS "ŚLĄSK"
64975 Łozyk Łukasz Expert Jaworzno
56764 Łuczak Jakub Klub Strzelecki "Cover"
41870 Łukasiewicz  Zenon BKJG
63983 Łukaszewski Zdzisław Vis Lipno
67830 ŁUPKOWSKI  ŁUKASZ AMATOR Wrocław 
81758 Łuszczyk Antoni STS Szczecin
54440 Łyczakowski Miłosz KKS Arsenał
52179 Łysień Mariusz KKS Arsenał
58823 M. Ireneusz KS Strzelec Szczecin
72610 Maciołka Jan Klub Strzelecko-Kolekcjonerski Nieczajna
36082 Madajewska Marta Tarcza Szamotuły 
24104 Madajewski Leszek TARCZA Szamotuły
74763 Madej Łukasz KS Cover
21160 Magda Mirosław  WKS Śląsk Wrocław 
42335 Majewski Kamil Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
44651 Majewski Arkadiusz KS Dziesiątka Łódź 
52144 Majewski Maciej Klub Strzelecki Cel w Grójcu
60217 Majewski Andrzej Bractwo Kurkowe Ziemi Jeleniogórskiej 
67739 Majewski Bartosz Klub Strzelecki AGAT Złotoryja
82509 Majewski Andrzej Salwa Wołomin
67818 Makowska Monika SKS Ardea
61029 malicki kacper NTS piaseczno
47397 Małecki Mirosław Leszczyńskie Towarzystwo Strzeleckie
57341 Małyszka Robert KS Amaotr
43010 Marcela Przemysław NTS Warszawa
46367 Marchewicz Tomasz Ardea Gdańsk
61228 Marcinkiewicz Krzysztof KS Amator
33603 Marek Lech WKS Śląsk
66044 Marek Hajduk KS AMATOR
33264 Markowski Robert Shooting-Academy Łódź
34117 Markowski Marek Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej KSI Gdynia
31600 MARMUSZEWSKI Łukasz Agat Złotoryja
40832 Marmuszewski Mariusz KS AGAT
75106 Marszałek Karol Stowarzyszenie KS Amator
50673 Maryszczak Michał COLT
49965 MATCZUK Rafał Tarcza Szamotuły
30852 Mateusz Jamiołkowski Ardea
34183 MATRACKI ANDRZEJ wks 10
45850 Matuszczak Łukasz SKAUT Bielsko-Biała
4997 Matuszek Artur WKS10
42536 Matuszek Adam Gwardia Zielona Góra
43759 Mazur Joanna WSS Wrocław
46123 Mazur Marcin KS.Cel
60260 Mazurek Piotr U27 Ołtarzew
76369 Mazurkiewicz Tomasz KS Lupus
23221 MĄCZKA KRZYSZTOF Wojskowy Klub Sportowy GRUNWALD Poznań
64338 Mendelewski Tomasz TARCZA Szamotuły 
85663 Merckushov Anton ZSD Kraków
40402 Michalak Mateusz Tarcza Szamotuły
42731 Michalczuk Grzegorz VIS Międzyrzec Podlaski
62930 Michalewicz Maurycy LTS Leszno
30844 Michalik Krzysztof SQUAD KRAKÓW
40725 Michalik Piotr ZKS Warszawa
48357 Michalik Artur Śląski Klub Strzelecki "ALFA"
50880 Michałowicz Weronika Cover
23077 Michałowski Krzysztof Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie ( STS Szczecin)
47793 Michoń Krzysztof COLT Łódź
30773 Michurski Jakub Agat Złotoryja
74182 Miedziński Tomasz Stowarzyszenie Strzeleckie Iglica
59862 Mielczarek Jakub KSB Paczółtowice
29944 MIERZEJEWSKI Dariusz AMATOR Wrocław
55797 Miękiszewski  Rafał  Combat shooting knyszyn 
43950 Mijal Rafał KKS Arsenał Kraków
45955 Mikeska Szymon MKS LOK Rybnik
23011 Miklaszewski Robert ZSD Kraków 
57822 Mikołajczak Mariusz UR Jawor
26610 Mikrut Robert ZKS Warszawa
28267 Miksza Maciej SKS ARDEA
36611 Mikszan Marek Miejski Klub Strzelecki LOK Rybnik
56161 Mikulski Mariusz Grot Mikołajewo
54629 Mikusek Artur Sigma Shooting 
59051 Mila Jaroslaw Zwiazek Strzelectwa Dynamicznego
49772 MILLER Przemysław COLT Łódź
36793 Minkowski Adam 10 Olsztyn
76142 Miotk Michał COLT
56285 Mirzwa Kamil Magnum Chełm
75753 Miszczuk Jarosław ZSD Kraków
56514 Miśkiewicz Grzegorz ZKS Warszawa
65545 Miśkiewicz Marcin Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie Tarcza Poznań
31346 Mitulski Leszek Tarcza Szamotuły
22103 Mizuro Maciej Wrocławskie Stowarzyszenie Strzeleckie
67022 MŁOCHOWSKI RAFAŁ KS COVER
32626 Moder Paweł Proelia Warszawa
66024 Modzelewski Grzegorz Klub Strzelecki "Snajper" w Mrągowie 
73711 Modzelewski Jarosław Amator Wrocław
60867 Mokwiński Tomasz COVER Warszawa
22256 Molenda Dariusz SWIT Starachowice
59836 Momot Krzysztof ZSD Kraków
4345 Moryś  Krzysztof ZO LOK Kraków
26477 MOSAKOWSKI Piotr KKS VIS Kwidzyn
32528 Mółka Patrik Krokus Nowy Sącz
42175 Mrozowski Paweł Colt Łódź
43666 Mróz Marcin ZKS Warszawa
43678 Mróz Krystyna ZKS Warszawa
26621 Muniak Maciej LOK Squad Kraków
48092 Murzydło Małgorzata SKS Ardea
40761 Musiał Paweł SKS Ardea
71059 Myszczyszyn Tomasz BS Głogówek 
55547 Mytkowski Marcin Klub Żołnierzy Rezerwy LOK "Snajper"
73924 MYTNIK Piotr KOBUDO KENKYUKAI OPOLE
3860 NAMYSŁ Grzegorz BELLONA Kalisz
50825 Napierała Przemysław Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
54552 Napiórkowski Mikołaj SWKS Warka
28186 Narowski Karol KS Gwardia 1924 
75217 Nejman Piotr ZKS Warszawa
67891 Nidecki Tomasz KSB Paczółtowice
58322 Niedzielski Przemysław EXPERT Jaworzno
48153 Niedzieska Magdalena LOK Grot Płock
48111 Niedźwiecki Tomasz WSS Jonkowo
27906 NIEWIADOMSKI Piotr KS LOK „Grot” w Płocku
41607 Niezabitowski Tomasz 10-ka Radomsko
47807 Nikołajuk Janusz Warmiński Klub Strzelecki 10 w Olsztynie
71355 Nitecki Tomasz C4 GUNS Łódź
23381 Noga Tadeusz ZSD Kraków
47238 Nosko Przemysław  OKS Husarz 
42420 Nowacki Krzysztof Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemii Chełmińskiej
34372 Nowak Krzysztof ZSD
36475 Nowak Marcin Arsenał Kraków
46863 Nowak Maciej Tarcza Poznań
53800 Nowak Bronisław Ślaskie Towarzystwo Strzeleckie
63270 Nowak Maciej Stowarzyszenie KS Amator
65437 NOWAK Leszek WKSS Poznań
62950 Nowakowski Marek ZKS Warszawa
67021 Nowakowski Rafał KS COVER
28458 Nowicki Grzegorz KS Silesia Guns
34470 NOWOSAD JANUSZ SKS ARDEA GDAŃSK
73473 Obst Michał Jaworski Klub Strzelecki "UR"
72747 Ocalewski Krzysztof STS Szczecin
4856 Ochniak Artur KS JURA Kochcice
22084 Oczesała Krzysztof Legia
60461 Odzijewicz Piotr NTS Warszawa
62563 Ogiński Piotr ZKS Warszawa
53049 Okoniewski Artur KS AMATOR
35777 Olech Paweł  Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie ( STS Szczecin)
50872 Omielczenko Wojciech ZKS Warszawa
63715 Omielczenko Magdalena ZKS Warszawa
34293 Opęchowski Krzysztof Obrońca Troszyn
65933 Opoczyński Aleksander ZSD
79795 ORLIŃSKA Justyna KSK Nieczajna
42214 Orliński Dominik Nieczajna Złotniki
28900 Orłowski Kamil Dragon Siedlce
80608 Orłowski Adam CSS Częstochowa
61905 Ornass-Duliba Artur Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
51966 Orzeł Krzysztof Kaliber 4,62 Skwierzyna
79785 Ostromecki Jacek Legia Warszawa
36394 Ostrowski Michał  Legia 
37557 Ostrowski Daniel NTS
53056 OSTROWSKI Andrzej Klub Strzelecki Gaston
25677 Ostrzycki Jacek T.S. Gwardia Olsztyn
19774 OZIĘBŁO ARKADIUSZ KS KASZTELAN LOK RZESZÓW
43757 Ozyra Marcin Tarcza 96 Poznań
78007 P Mariusz Stowarzyszenie Amarant
59837 P. Anatoli ZSD
81944 Pająk Mirosław Colt Łódź
50552 Pajestka Marek ŚKS Alfa
20691 PAKUŁA Waldemar AGAT Złotoryja
59495 Palkowski Marcin Legia Warszawa
24889 Paluszyński Paweł KS Cover Warszawa
49093 Panieński Paweł WTS Tarcza Poznań
39269 Papierz Przemysław Stowarzyszenie KS Amator
76993 Parotti Giuseppe  KS Cover
66287 Partyka Jacek AMATOR Wrocław
73501 Pasoń  Tomasz KOBUDO
27408 Paściak Marek STS Tychy
70549 Patalas Gerard Tarcza Poznań
84922 Pater Krzysztof AGAT Złotoryja
58321 Pawlak  Kazimierz  Expert Jaworzno 
28212 Pawlik Celina KSS VIS Zamość
44189 Pawłowski Dariusz LOK "Grot" w Płocku
65506 Pelc Patryk Amator Wrocław
70301 Peter Andrzej KS AGAT Złotoryja
34346 PETNIAK RYSZARD WKS Śląsk Wrocław
68502 Pęcak Przemysław Sagittarius Piątnica
30607 Piasecki Artur STS Szczecin
47852 Pichliński Mariusz Saggita Świdnica
52304 PIECH SEBASTIAN PROELIA WARSZAWA
53834 Piechocki Jacek Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
39911 Pieńkowski Paweł Siedlecki Klub Strzelectwa Sportowego "Dragon" w Siedlce
30693 Pierko Mateusz KALIBER Białystok
39175 Pietras Sebastian BOCK Rawicz
66588 PIETROW Paulina ZKS Warszawa
66589 PIETROW Kamil ZKS Warszawa
78655 Pietrusiński Hubert ZKS Warszawa
65061 Pietruszewski Hubert STS Szczecin
37198 Pietruszka Bartosz Petruci Toruń
2108 Pietrzak Macie-Roch Stowarzyszenie Klub Strzelecki Proelia Warszawa
57382 Pietrzak Arkadiusz SKSS ROGÓW
68799 Piękoś Kamil Krakowski Klub Sportowy "Arsenał" 
24320 Piętak Grzegorz ZSD Kraków
25658 Pikul Adam ZSD Kraków
26592 Pikul Łukasz ZSD
51150 Pilatowski Łukasz ZKS Warszawa
35496 Pilut Radosław AGAT Złotoryja
64282 Pintowski Piotr KKS Perkun
84623 Piotr Jakub Stowarzyszenie KS Amator
36789 Piotrowski Konrad WSS Jonkowo
15849 PITERA Bronisław AGAT Złotoryja
53548 Pluciński Paweł KS Snajper Mrągowo
64941 Podgórski Maciej STRZELEC Jelenia Góra
61974 Podhajski Paweł Stowarzyszenie Klub Strzelecki Lupus
54389 Podhorecki Piotr Wrocławskie Stowarzyszenie Strzeleckie
61053 Podsiadło Maciej Stowarzyszenie Klub Strzelecki LUPUS
42828 Pojda Rafał KS Cover
34017 Poklewski-Koziełł Aleksander Legia Warszawa
28069 Polak Andrzej ZSD
61187 Polański Artur Klub Strzelnica Bojowa
3512 Połoński Krzysztof ZKS Warszawa
36366 Poncyljusz Wojciech STS Szczecin
68351 Poniatowski Jacek PATRON Grajewo
52558 Popiołek Grzegorz Ziemia Chełmińska Toruń
23173 Popławski Grzegorz Cover Warszawa
33512 Porycki Michał KS Garda Ostróda
54142 Pozarzycki  Michał  GARDA Ostróda
45832 Prochownik Dariusz Klub Strzelecki HALINKA ARMS
82320 Prochownik Anna Klub Strzelecki HALINKA ARMS
27048 Prokop Katarzyna Świt Starachowice 
47224 Prorok Paweł Klub Strzelecki Kraków Valley Golf
67632 Prusinowski  Piotr  KSK DYWIZJON 
43498 PRUSZYŃSKI WOJCIECH KS SNAJPER MRĄGOWO
49307 Przeorek Krzysztof Sokół Ryn
25659 PRZYBYLSKI SEBASTIAN ZSD Kraków
66835 Przybylski Roman KBS Opalenica
71523 Przybylski Marcin Tarcza Szamotuły
546 Przybyła Krystian WKS Śląsk Wrocław
45616 Przychodzeń Paweł KVG Paczółtowice
41453 Ptaszkiewicz Piotr Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S.
27209 PUDLIK ADRIAN Klub Strzelecki DELTA
59517 PUDLIK TOMASZ Klub Strzelecki DELTA
73416 Puławska Beata Colt Łódź
73417 Puławski Wojciech COLT Łódź
58003 Putkowski Rafał COMBAT SHOOTING Knyszyn
24826 Pypłacz Marcin COLT Łódź
67689 R. Piotr STS SZCZECIN
66055 Radojewski Marcin KS Amator
72440 Raduchowska  Olga  Amator Wrocław
60279 Raduchowski  Bartosz  Śląsk Wrocław 
23685 Radzion Marian Bellona Kalisz
49084 Raiński Piotr Bractwo Kurkowe Ziemi Jeleniogórskiej 
43570 Rakoczy Rafał ZKS Warszawa
40770 Rausz Daniel SKS Ardea
23355 Redecki Tomasz KABAR Łódź
66339 Redek  Paweł  Cover
54424 Rendchen Szymon Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
21339 Riedel Piotr LTS Leszno
70057 Rogalski Kacper Gwardia Zielona Góra
71257 Rogowcew Sergiej KS Cover
31507 Rogoziński Stefan Śląski Klub Strzelecki "Alfa"
81418 Rogoziński Tomasz Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
26549 Rokita Zbigniew ŚTS Tychy
55975 Romankiewicz-Heck Agnieszka Klub Strzelecko-Kolekcjonerski "Pretor"
83981 Romanowski Łukasz KS "SKAUT" w Bielsku-Białej
59348 Rosner Piotr STS Szczecin
58477 Rotter Marcin Legia Warszawa
85116 Rotter Mateusz ZKS Warszawa
79247 Rozwalka Piotr CEL Góra
43677 Rożek Marcin ZKS Warszawa
26512 Rożyński Michał SKS ARDEA
52626 Różycki Grzegorz ZKS Warszawa
49645 Ruciński Adam COVER Warszawa
35937 RUDNICKA Olga KS Cover
46141 Rudzinski Michał MKS LOK Racibórz
24121 Ruszkiewicz Paweł KABAR
79796 Rutkowski Mateusz Klub Strzelecko-Kolekcjonerski Nieczajna
27913 Rybak Bartłomiej ZKS Warszawa
70303 Rybicki Wiesław AGAT Złotoryja
30608 Rybiński Roman sts szczecin
45167 Rybka Mateusz KS Cover Warszawa
66434 Rycka  Magdalena  Klub Strzelecki SKAUT 
53232 Ryczanik Tomasz SKS Ardea
84985 Rydlewski Patryk Związek Strzelectwa Dynamicznego w Krakowie
47225 Rypień Szymon KVG Paczółtowcie
43756 Rzepa Rafał Tarcza Szamotuły
57056 S. Marcin EXPERT
30191 Sadłoń Bartosz Hetman Nysa
42884 Samson Piotr KS Skaut
52729 Samson Adrian Skaut Bielsko-Biała
7682 Sanecznik Krzysztof M.K.S. LOK Rybnik
30282 Sanejko Piotr Mks Lok Rybnik
33555 Sanowski Paweł Kurkowe Bractwo Strzeleckie Zbaszynek
45972 Sarna Marta KS LOK „Grot” w Płocku
57324 Sauter Marcin Dziesiątka Łódź
66642 Sawicki Kamil LTS Legionowo
34556 Sawicz Grzegorz Sekcja Strzelecka "Sokół" Ryn
61186 Sądecki Marcin KSB Paczółtowice
55551 Schaefer Jan KS TARCZA SZAMOTULY
15717 SCHUPPIK Dariusz ALFA Siemianowice Śląskie
57232 Sęk Ireneusz  Wielkopolski Klub Strzelectwa Swportowego 
56145 Sieczka Karol HALINKA ARMS
63592 Sieczka Adam Halinka Arms
93024 Sieczka-Gładczan  Michał KS Szarotka Nowy Targ
41893 Sienkiewicz Marcin KS LOK Białogard
57869 Sienkiewicz Piotr KS LOK Bialogard
70868 Siennicki Wojciech COVER
24967 Sieńko Dawid Combat Shooting Knyszyn 
52606 Sikora Radosław Colt Wrocław
47232 silczuk marek szarotka Nowy Targ
17740 Sioda Katarzyna Klub Strzelectwa Sportowego i Sportów Obronnych LOK "Squad" 
17741 Sioda Wiesław Klub Strzelectwa Sportowego i Sportów Obronnych LOK "Squad" 
26780 SIUDAK Dawid AGAT Złotoryja
60924 Siwczak Dariusz ZBROJOWNIA Suchy Las
73360 Siwek Tomasz Ekspert Jaworzno
55672 Siwiec Dawid GTS BRASS GORZÓW
83526 SIWIRSKI KRZYSZTOF LOK Szarotka Nowy Targ
46446 Skalski Kamil Expert Jaworzno
66056 Skałacki Marek UR Jawor
60874 Skiba Michał  Cover Warszawa 
68325 Skiba Przemysław Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
71507 Skibiński Dawid Amarant Poznań
40684 Skoneczny Janusz ZKS Warszawa
68631 Skopiński Jacek KS Amator Wrocław
38785 SKORUPKA BOGDAN LEGIA WARSZAWA
25708 Skowron Marcin KS Gaston
42100 Skrajny Antoni Dragon Siedlce
71539 Skrzypczak  Paulina  KS AMATOR 
53074 Skrzypińska Alicja KS Strzelec
53059 Skwarek Anna Halinka Arms
40683 Słodkowski-Struzik Przemysław Legia Warszawa
41802 Słoma Kamil Harcerski Klub Strzelecki "VIS" w Tucholi
65526 Słowik Waldemar Szarotka
58123 SMALSKA ADRIANNA KS KASZTELAN LOK RZESZÓW
67761 Smętek Mateusz KSB Paczółtowice
40460 Smołka  Tomasz  Miejski Kluby Strzelecki LOK Rybnik 
58682 Sobczak Jakub Strzelecki klub sportowy ARDEA
78987 Sobiesiak Piotr Sagittarius Piątnica
33621 Sobolewski Piotr Legia Warszawa
15244 Sokołowski Oktawian Związek Strzelectwa Dynamicznego
19759 Sokołowski Leszek WSS Wrocław
36303 Sokołowski Radosław  WMKS Kormoran
57256 Solarek Janusz Agat Złotoryja
61266 Sołtysek Mateusz Klub Strzelecki "Skaut"
65343 Sosnowski Jarosław HALINKA ARMS Jawiszowice
74006 SOSNOWSKI Mariusz 1.SKS Szczecin
74455 Sosnowski Daniel Klub Strzelecki "Sagittarius"
29903 Sowa Tomasz Towarzystwo Sportowe 44 Kraków
38209 SOWA DAWID MKS LOK RYBNIK
77786 Sowa Joanna LTS Leszno
73291 Spodar Grzegorz LTS
73361 Spyra Mariusz Expert Jaworzno
30481 Stadnicki Jakub Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
70071 Stanaszek Andrzej LTS LEGIONOWO
43125 STANCLIK JACEK STOWARZYSZENIE KLUB STRZELECKI PROELIA
54471 STANKIEWICZ Mateusz DYWIZJON Poznań
46495 Staranowicz Tomasz WKS10 Olsztyn
44635 Staszczyk Bartosz KVG Paczółtowice
42366 Stawiarski Marcin Stowarzyszenie "ZJEDNOCZENI STRZELCY"
18503 Stefaniak Sebastian TEMIDA Zabrze
51143 Stefaniuk Jacek ZkS Warszaw
45785 Stelmaszczyk Marek Tarcza Poznań 
45948 Stelmaszczyk Michał Tarcza Poznań
47805 STEPURA Leszek NSS Lubasz
42977 Stolarek Adam KABAR Łódź
54388 Stołowski Łukasz Colt Łódź
74163 Stronias Artur Orzeł Kutno
53256 STRUZIK JAROSŁAW Klub Strzelnica Bojowa
44184 Strycharczyk Jacek COLT ŁÓDŹ
54586 Strycharczyk Joanna COLT Łódź
64507 Stryjecki Tomasz ZKS Warszawa
62726 Strypling Marek SKAUT Bielsko-Biała
52087 Strzelczyk Michał SWKS Warka
49978 SUCHWAŁKO Krzysztof GWARD Kwidzyn
26227 Sulawiak Andrzej Grajcar Police
27275 Sulawiak Michał Grajcar Police
37793 Sułek Maciej Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
42394 Surma Wojciech STS Szczecin
77727 Swędzioł Paweł Klub Strzelecki LOK "EXPERT" w Jaworznie
30858 SYNAKIEWICZ Jacek GWARD Kwidzyn
69272 Szabała Tomasz JASTRZĄB Elizówka
54515 Szafran Mariusz STS Szczecin
48591 Szafrański Andrzej KS-Skaut Bielsko-Biała
61041 Szczechla Maciej KS AMATOR
51592 Szczepaniak Przemysław Kaliber 7,62 Skwierzyna 
64803 SZCZEPIŃSKI MAREK STS-SZCZECIN
47764 SZCZĘSNA ANNA COLT
30510 Szczęsny Bartosz Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie 
58869 Szczygłowski Maciej COLT Łódź
35477 Szczypiński Michał SALWA Wołomin
47252 Szczypiński Mieczysław KKS KALIBER Koszalin
63019 SZELĄGOWSKI Tomasz TOP-GUN Aleksandrów Łódzki
63327 Szelągowski Jarosław GROT Płock
27935 Szelenbaum Rafał COVER Warszawa
30796 Szepelak Tomasz KS Garda
72165 Szewc Dariusz UR Jawor
44634 Szmaj Krzysztof KS KVG Paczółtowice
47725 Szołkowski Piotr Stowarzyszenie Klub Strzelecki Proelia
44052 SZOPINSKI TOMASZ STRZELECKI KLUB SPORTOWY ARDEA
2022 Szperlinski Maciej  Tarcza Szamotuły
66687 Sztabkowski Mariusz Podlaskie Stowarzyszenie Strzeleckie GROT Białystok 
40695 Szuba Zbigniew ZSD Kraków
37752 Szubart Mateusz Kasztelan LOK Rzeszów
33916 SZULIŃSKI Adam STS Szczecin
55688 SZUŁCIK SEBASTIAN KALIBER 7,62 SKWIERZYNA
68610 SZUMNARSKI Rafał  Dywizjon Poznań 
53858 Szydełko Andrzej COLT Łódź
59715 Szydłowski Tomasz Grot Płock
23454 SZYMANEK Arkadiusz BELLONA Kalisz
25465 Szymanek Sonia BELLONA Kalisz
31348 Szymaniak Wiktoria Bellona Kalisz
44448 Szymankiewicz Michał Legia Warszawa
74084 Szymański Marcin STRZELEC Jelenia Góra
77619 Szymański Przemysław Klub Strzelecki "Skaut"
65434 Szymczewski Seweryn Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
72021 Szymczyk  Marcin Target Suwałki
77611 Szymla Sebastian KS SKAUT
46869 SZYNKAREK Jacek TARCZA Poznań
56609 Szyszka Amadeusz Husarz Tułowice
48410 SZYSZKOWSKI Krzysztof Legia Warszawa
35380 Śląski Marcin Bractwo Strzeleckie w Mikołowie
43606 Śliwińska Małgorzata 10 Olsztyn
75754 Śliwińska Joanna ZSD Kraków
62190 Śmiałkowski Rafał KS Lupus
52003 Śmiech Łukasz Kabar
48162 Śrutek Mścisław Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
21165 Świątek Artur COLT Łódź
70293 Świątek Jan HALINKA ARMS Jawiszowice
42176 Świątkowska-Mrozowska Irena Colt Łódz
51766 Świć Marcin Dywizjon Poznań
35813 Świderski Bartosz ZKS Warszawa
21035 Świerczek Zbigniew KS Świt Starachowice
42012 Świerzbiński Kamil Legia Warszawa
64946 Święcki Przemysław Strzelec Jelenia Góra
56702 Świgulski Marcin KABAR Łódź
50057 Taff Mateusz KKS-Arsenał
40680 Talarek Andrzej ZKS Warszawa
28107 Tański Tomasz Legia Warszawa
27316 Tausiewicz Marcin Legia Warszawa
55793 Tkacz Rafał  Klub Strzelecki Glauberyt
77501 Tlałka Janusz Kochambroń.pl Kraków
56567 Tokarz Karol Jaworski Klub Strzelecki "UR"
6454 Tomasz Świderski Sekcja Strzelecka AZS Politechniki Świętokrzyskiej (SS AZS PŚ) - Kielce
44710 Tomasz Urban ZAWISZA Bydgoszcz
70292 Tomasz Florkiewicz KS GLAUBERYT
71641 Tomasz Karwacki KS PROELIA
18624 Tomczak Andrzej Legia
24878 Topolski Michał Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
73149 Topolski Bogusław ZKS Warszawa
70189 Toporowski Sebastian Strzelec Jelenia Góra
38770 Trojanowski Jacek Stowarzyszenie KS Amator
55179 Trojanowski Jakub Stowarzyszenie "Zjednoczeni Strzelcy"
46820 Trubowicz Radosław AGAT Złotoryja
53465 Trzepałko Stanisław Szarotka Nowy Targ
43970 Tubek Sławomir Ardea
68476 Tuliszka Daniel LTS Leszno
81701 Tuliszka Cezary SALWA Szczerców
46154 Turakiewicz Leszek ZSD
66408 Turkowski  Tomasz  Klub Strzelających Inaczej 
71005 Tusiński Maciej LTS Legionowo 
58256 TYLENDA Marek Marksman
87833 TYSZKIEWICZ Tomasz Klub Strzelecki Tarcza Szamotuły
74060 Uljasz Bernard Ks cover
79140 ULLMANN JOSEF KSOS Świdnica
57349 Unold Jacek Śląsk Wrocław
45374 Urbański Tomasz Shooting-Academy Łódź
60914 Usiński Kacper Iglica Warszawa
34483 Uszok Darek SKS Ardea
63575 Verdon Peter Ardea Gdansk
52577 W. Kamil LTS Legionowo
73252 W. Rafał TSBK Kraków
29385 WADEŁEK PAWEŁ KS Proelia
48955 Walczak Adrian COVER
76428 Walczak Krzysztof Amator Wrocław
71326 Waleczko Marcin ZKS (Związkowy Klub Strzelecki)
31893 Wandzel Robert KABAR Łódź
58660 Wardak Tomasz Wielkopolskie Towarzystwo Strzeleckie Tarcza Poznań
52798 Wasiel Maciej TEMIDA Zabrze
75601 Wasiewicz Tomasz MOST Gdynia
22254 Wasilewski Artur Legia Warszawa
67593 Waślicki Karol Ks Amator Wrocław
45436 Wąsikowski Łukasz Stowarzyszenie KS Amator
78737 WCISŁO JACEK KSOS Świdnica
26850 Wegner Ryszard KS Tarcza Szamotuły
67856 Wejman Piotr KS Amator
65666 Wełyczko Adrian COVER Warszawa
41283 Wentlandt Piotr VIS Kwidzyn
38589 Węglarczyk Stanisław ZSD
46436 Wichary Andrzej Expert Jaworzno
13113 WIDŁA RADOSŁAW TARCZA POZNAŃ
29634 WIDŁA AGNIESZKA TARCZA POZNAŃ
34781 Wieczorek Grzegorz KS LOK Myszków
45836 Wieczorek Wojciech Klub Strzelecki "Skaut"
61784 Wiejata Marcin KS HALINKA ARMS
41655 Wielogórski Maciej KS Kołobrzeg
46183 Wiercioch Łukasz KS "Szarotka" Nowy Targ
81586 Wierzbicki Michał Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
19911 Wilczyński Artur LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka 
23202 Wilczyński Witold SKS Ardea - Gdańsk
52624 WILIM Wilhelm ZKS Warszawa
45864 Winiecki Rafał  GWARD Kwidzyń
60923 Wiórek Dariusz Zbrojownia
42932 Wiśniewska Agnieszka Kraków Valley Golf Paczółtowice
45277 Wiśniewski  Maciej  Ziemia Chełmińska 
70768 Witeczek Hubert Klub Strzelectwa Sportowego LOK "Tarcza" Ozorków
27345 Witkowski Jarosław AGAT Złotoryja
43664 Witkowski Michał ZKS WARSZAWA
25795 WŁOCZEWSKI ADAM ZSD
46152 WŁOCZEWSKI MATEUSZ ZSD
71528 Wnorowski Mariusz KS Amator Wrocław
25789 Wochnik Michał Legia
62847 Wocław Marcin TMS Sagittarius
54731 Wojcieszek Marcin COLT Łódź
44303 Wojewoda Artur Agat Złotoryja
78874 Wojtarek Konrad EXPERT Jaworzno
50957 Wojtasik Sławomir KS Amator
50315 Wojtasik  Piotr  LOK Sparta Kędzierzyn-Koźle 
42369 WOJTCZAK ANDRZEJ SZCZECIŃSKIE TOWARZYSTWO STRZELECKIE
20823 Wojtecki Radosław AGAT Złotoryja
63074 Wojtkiewicz Rafał Combat Shooting Knyszyn
36161 Woliński Emil KS Snajper Lublin
50846 Wolski Robert ZSD Kraków
68073 Wołąkiewicz Grzegorz WSS Jonkowo
31873 Wołek Krzysztof Związek Strzelectwa Dynamicznego
71508 Woźniak Adam KSK Nieczajna
75688 Woźniak Rafał Colt
19178 WÓJCIK MARIUSZ ZSD
53447 Wójcik Jarosław NTS
59839 Wójcik Karol ZSD Kraków
41690 Wójcik  Jakub ZSD
3552 Wrona Robert ŚKS Alfa
47914 Wróbel Artur Klub Strzelecki Kraków Valley Golf
74863 Wróbel Tomasz TARCZA Poznań
82121 Wróbel Przemysław KS Amator
43494 Wrzałek Juliusz DZIESIĄTKA Łódź
40648 Wrzesień-Ostrowska Magdalena Legia Warszawa
16354 Wrzesińska Agata SQUAD Kraków
5921 Wrzesiński Przemysław LEGIA Warszawa
67129 Wrzeszcz Dariusz BOCK Rawicz
28472 Wrześniowski Marcin KSG Gwardia 1924 Sosnowiec
70996 Wybierała Paweł  Colt  Łódź
70359 Wyrozębski Krystian KS Amator
41524 Wyrwisz Zbigniew K S Agat Złotoryja
55329 Wysocki Nikodem JASZCZUR Gdynia
55967 Wyszomirski Tomasz Sekcja Strzelecka " Sokół"  Ryn
33323 Wyzgała Robert KABAR Łódź
72705 Z. Łukasz Stowarzyszenie Strzeleckie Dywizjon
76901 Zabielski Łukasz Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
51349 Zaczek Krzysztof Gwardia 1924 Sosnowiec
78437 ZAJĄC ALICJA KS HALINKA ARMS
50455 Zajączkowski Krzysztof CLUB308 BIAŁYSTOK
77824 Zajączkowski Artur COLT Sowińskiego 48 , 91-485 Łódź
25819 Zalewski Marcin WKS Śląsk Wrocław
88206 Zalewski  Janusz Klub Strzelecki Target 
26567 Załuska Witold KSI Gdynia
3017 Zapadka Łukasz Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S.
61166 ZAREMBA RAFAŁ KS SKAUT
71819 Zaremba Bartosz KS Amator
47895 Zarzyczny Bartosz Krakowski Klub Sportowy Arsenał
51869 Zarzyka Marcin Amator Wrocław
68757 Zasadziński Tomasz KS Amator 
16356 ZATOŃ Tomasz LTS Legionowo
5676 ZATWARDNICKI Józef AGAT Złotoryja
45500 Zawada Krzysztof PROELIA Warszawa
27744 Zawadzki Cezary salwa Wołomin
81158 Zawalski Wojciech NTS Warszawa
62643 ZAWIERUCHA  Dorota SIGMA SHOOTING Łódź
62644 ZAWIERUCHA  Bartłomiej  SIGMA SHOOTING Łódź
52775 Zawisza Jacek Ekspert Jaworzno
71509 Zawiślak Łukasz LOK Szarotka Nowy Targ
51454 Zdral Przemysław UR Jawor
53512 Zieleźnik Bartosz Alfa Siemianowice
30790 ZIELIŃSKI ANDRZEJ KS GARDA
55189 Zieliński Arkadiusz STS Szczecin
32082 Zimmer Tadeusz  Tarcza Szamotuły
57646 Ziomek Piotr JKS UR
48654 Zionkowski Cezary VIS Zamość
47401 ZMACZYŃSKI BARTOSZ JAWORSKI KLUB STRZELECKI UR
72051 Zmyślony Piotr AGAT Złotoryja
7289 Znamirowski Sławomir Squad
53386 Żarna Przemysław Koszaliński Klub Strzelecki "Kaliber"
74471 Żbikowski Piotr Cover
49237 Żmudziński Piotr KSI Gdynia
72023 ŻOŁĘDŹ PIOTR KŻR LOK Opole
61413 Żuk Paweł Legionowskie Towarzystwo Sportowe
56796 Żur Przemysław Klub Strzelecki SAGITTARIUS
38834 ŻURAWSKI JAROSŁAW TARCZA Poznań
29632 Żyburtowicz Mariusz KS Amator

Action Air:

50957 Wojtasik Sławomir KS Amator
85116 Rotter Mateusz ZKS Warszawa
  Cichecki Mateusz KS Cover
41 PN Tomanek Rafał KS Cover

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.