Modified

Miejsce Nazwisko Imię Silesia CUP Mistrzostwa Wielkopolski Premia +10% za MP 2021 Gryf Shotgun Open Letnia Strzelba Arsenał Shotgun Trophy WARMIA I MAZURY CHALLANGE SUMA
1 JAROSIEWICZ Szymon 90,89 100,00 95,82 100,00 100,00 100,00 0,00 400,00
2 KOSIŃSKI Tomasz 88,77 66,92 110,00 89,37 95,27 72,11 0,00 383,41
3 CIERPICA Tomasz 89,83 0,00 104,97 0,00 99,09 84,88 0,00 378,77
4 SOKOŁOWSKI Leszek 100,00 95,20 98,85 79,97 0,00 0,00 0,00 374,02
5 OSTROWSKI Daniel 0,00 0,00 89,24 75,28 80,01 85,07 0,00 329,60
6 SADŁOŃ Bartosz 82,22 69,64 79,86 0,00 0,00 89,22 0,00 320,94
7 KUBLICKI Maciej 71,53 0,00 0,00 0,00 58,46 0,00 0,00 129,99
8 CZEKALA Tomasz 0,00 0,00 0,00 95,81 0,00 0,00 0,00 95,81
9 GAŁĄZKA Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 78,57 0,00 78,57
10 DŹWIG Sebastian 77,48 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 77,48
11 PAWLIK Celina 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 64,41 0,00 64,41
12 NAWROCKI Karol 0,00 0,00 0,00 0,00 37,98 0,00 0,00 37,98
13 KALINOWSKI Kamil 0,00 0,00 0,00 0,00 5,94 0,00 0,00 5,94
14 MADAJEWSKA Marta 0,00 1,39 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,39
15 ŁAPTAŚ ŁUKASZ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
16 STANKIEWICZ Mateusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
17 GOŚLICKI Rafał 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
18 KOCIOŁEK Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
19 MIERZEJEWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

Open

Miejsce Nazwisko Imię Silesia CUP Mistrzostwa Wielkopolski Premia +10% za MP 2021 Gryf Shotgun Open Letnia Strzelba Arsenał Shotgun Trophy WARMIA I MAZURY CHALLANGE SUMA
1 TAUSIEWICZ Marcin 100,00 100,00 110,00 98,66 100,00 100,00 0,00 410,00
2 NIEWIADOMSKI Piotr 71,67 88,39 96,79 100,00 90,24 90,06 0,00 377,09
3 ŁOZYK Łukasz 79,01 80,29 0,00 85,63 83,94 80,90 0,00 330,76
4 ZAWADA Krzysztof 74,30 82,19 81,43 74,06 77,17 70,87 0,00 315,09
5 KANIEWSKI Andrzej 0,00 70,85 86,76 70,91 70,67 73,30 0,00 301,82
6 KLACZYŃSKI Krzysztof 0,00 73,46 82,69 67,09 59,01 72,74 0,00 295,98
7 SANOWSKI Paweł 0,00 69,43 72,25 57,48 57,44 0,00 0,00 256,60
8 DOMARADZKI Grzegorz 0,00 77,03 86,06 0,00 69,88 0,00 0,00 232,97
9 MITULSKI Leszek 0,00 0,00 74,02 65,46 64,23 0,00 0,00 203,71
10 STEPURA Leszek 0,00 50,15 48,49 53,82 0,00 50,09 0,00 202,55
11 GOŁĄB Tadeusz 50,26 52,50 0,00 0,00 43,55 52,01 0,00 198,32
12 BASZCZUK Zbigniew 0,00 48,75 50,31 0,00 46,77 44,09 0,00 189,92
13 LIS Krzysztof 0,00 49,05 55,49 59,99 0,00 0,00 0,00 164,53
14 GDANIEC Marcin 0,00 0,00 66,76 80,97 0,00 0,00 0,00 147,73
15 DĄBROWSKI Juliusz 0,00 0,00 0,00 50,43 39,95 55,54 0,00 145,92
16 PANIEŃSKI Paweł 0,00 1,62 73,38 0,00 69,43 0,00 0,00 144,43
17 KUSZ Krzysztof 0,00 71,73 71,15 0,00 0,00 0,00 0,00 142,88
18 MICHALAK Mateusz 0,00 41,30 0,00 0,00 49,97 50,62 0,00 141,89
19 SZULIŃSKI Adam 0,00 70,71 70,47 0,00 0,00 0,00 0,00 141,18
20 KOBYLAREK Robert 0,00 0,00 43,98 51,46 0,00 43,19 0,00 138,63
21 IGNAŚ Antoni 0,00 0,00 72,90 61,10 0,00 0,00 0,00 134,00
22 KOLOWCA Krzysztof 0,00 53,29 47,22 0,00 0,00 0,00 0,00 100,51
23 SIECZKA Karol 0,00 0,00 57,28 0,00 0,00 39,72 0,00 97,00
24 CUDNY Michał 0,00 0,00 95,67 0,00 0,00 0,00 0,00 95,67
25 CZAUDERNA Sławomnir 0,00 0,00 69,18 0,00 0,00 0,00 0,00 69,18
26 PIETRZAK Arkadiusz 0,00 0,00 67,63 0,00 0,00 0,00 0,00 67,63
27 WYZGAŁA Robert 0,00 0,00 0,00 66,42 0,00 0,00 0,00 66,42
28 GUZY Jakub 0,00 0,00 65,60 0,00 0,00 0,00 0,00 65,60
29 TOPOLSKI Bogusław 0,00 0,00 0 0,00 0,00 65,18 0,00 65,18
30 ZIMMER Tadeusz 0,00 53,88 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,88
31 KARAŚ Rafał 0,00 0,00 0,00 0,00 53,79 0,00 0,00 53,79
32 DUDA Mariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,83 0,00 51,83
33 NOWAK Maciej 0,00 50,83 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,83
34 BEREZA Jacek 0,00 0,00 0,00 48,55 0,00 0,00 0,00 48,55
35 WŁOCZEWSKI Mateusz 0,00 0,00 45,56 0,00 0,00 0,00 0,00 45,56
36 KULASIŃSKI Eryk 0,00 0,00 0,00 0,00 43,16 0,00 0,00 43,16
37 KIELIBA Inez 0,00 0,00 0 0,00 0,00 38,06 0,00 38,06
38 SIECZKA Adam 0,00 0,00 36,33 0,00 0,00 0,00 0,00 36,33
39 OGIŃSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 35,37 0,00 0,00 35,37
40 ĆWIKOWSKI Hubert 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 31,60 0,00 31,60
41 POŁOŃSKI Krzysztof 25,62 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 25,62
42 KACZMARCZYK Sebastian 0,00 0,00 13,57 0,00 0,00 0,00 0,00 13,57
43 DĄBROWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2,80 0,00 2,80
44 SKIBIŃSKI Dawid 0,00 1,74 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,74
45 GAWLIK Krzysztof 0,00 1,12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,12

Standard

Miejsce Nazwisko Imię Silesia CUP Mistrzostwa Wielkopolski Premia +10% za MP 2021 Gryf Shotgun Open Letnia Strzelba Arsenał Shotgun Trophy WARMIA I MAZURY CHALLANGE SUMA
1 BOSZKO Maciej 94,24 99,65 106,76 100,00 93,30 98,53 0,00 404,93
2 MARCELA Przemysław 100,00 100,00 44,18 0,00 100,00 100,00 0,00 400,00
3 KALBARCZYK Piotr 0,00 95,45 109,63 95,78 0,00 94,04 0,00 394,90
4 NOWAK Marcin 89,96 88,77 110,00 95,51 94,78 83,42 0,00 390,25
5 BOLEK Michał 80,51 0,00 94,31 90,63 0,00 82,10 0,00 347,55
6 TRUBOWICZ Radosław 85,38 80,33 87,93 88,48 83,17 82,30 0,00 344,96
7 NIEDZIESKA Magdalena 84,43 86,11 82,30 86,65 77,51 76,54 0,00 339,49
8 KOCHAN Grzegorz 84,02 76,60 90,46 73,34 73,53 76,66 0,00 327,74
9 DANIELUK Paweł 81,28 0,00 85,86 83,63 0,00 70,97 0,00 321,74
10 SARNA Marta 74,30 73,54 86,17 82,10 77,86 72,83 0,00 320,43
11 JACKOWSKI Sylwester 79,13 65,13 82,16 80,36 70,57 78,64 0,00 320,29
12 PAWŁOWSKI Dariusz 82,95 79,88 84,07 70,54 65,39 72,82 0,00 319,72
13 DUDZIC Mateusz 0,00 75,77 88,47 91,13 62,90 0,00 0,00 318,27
14 OZYRA Marcin 0,00 70,94 89,50 83,42 0,00 66,83 0,00 310,69
15 BOCHEŃSKA Aneta 0,00 73,69 85,26 80,38 67,66 0,00 0,00 306,99
16 ZIOMEK Piotr 68,26 72,40 80,96 75,20 78,31 66,37 0,00 306,87
17 BIAŁASZEK Bartłomiej 70,94 68,38 82,78 79,84 70,25 0,00 0,00 303,81
18 DŹWIG Sebastian 0,00 73,95 82,69 70,67 61,10 71,56 0,00 298,87
19 MATUSZEK Adam 0,00 71,85 73,36 74,61 65,10 0,00 0,00 284,92
20 CHMIELEWSKI Sławomir 70,47 61,39 74,55 65,96 0,00 61,68 0,00 272,66
21 GOLONKA Michał 66,04 67,59 70,71 65,69 0,00 61,80 0,00 270,03
22 BOGDAŃSKI Michał 92,03 0,00 91,75 0,00 0,00 85,17 0,00 268,95
23 PIASECKI Artur 66,45 64,57 67,56 66,68 59,05 58,17 0,00 265,26
24 STASZCZYK Bartosz 58,16 62,17 70,17 56,64 0,00 0,00 0,00 247,14
25 MOSIEK Maciej 80,66 0,00 0,00 77,42 79,72 0,00 0,00 237,80
26 MIKULSKI Mariusz 0,00 55,63 50,37 64,51 57,92 55,43 0,00 233,49
27 POLAŃSKI Artur 48,58 0,00 55,70 0,00 51,83 59,29 0,00 215,40
28 PIETRUSZEWSKI Hubert 59,60 45,42 58,20 50,99 0,00 0,00 0,00 214,21
29 OMIELCZENKO Magdalena 58,59 50,37 0,00 54,86 44,21 49,46 0,00 213,28
30 JANC Bartosz 0,00 70,29 71,68 0,00 64,61 0,00 0,00 206,58
31 WOŹNIAK Adam 0,00 60,77 63,66 78,50 0,00 0,00 0,00 202,93
32 ANDRZEJEWSKI Michał 61,84 65,05 71,98 0,00 0,00 0,00 0,00 198,87
33 BASZYŃSKI Michał 50,67 51,05 0,00 46,82 40,79 49,15 0,00 197,69
34 GOLUB Sergiy 0,00 57,80 0,00 70,31 63,19 0,00 0,00 191,30
35 KORTAS Łukasz 59,13 0,00 0,00 0,00 63,32 65,51 0,00 187,96
36 NOWAK Leszek 0,00 69,62 58,74 0,00 59,55 0,00 0,00 187,91
37 MAŁECKI Mirosław 0,00 0,00 88,88 82,82 0,00 0,00 171,70
38 MICHALIK Piotr 0,00 83,77 84,73 0,00 0,00 0,00 0,00 168,50
39 KIEROŃSKI Marcin 0,00 45,66 0,00 49,32 31,03 41,91 0,00 167,92
40 ZAWIERUCHA Bartłomiej 0,00 57,84 0,00 55,76 49,13 0,00 0,00 162,73
41 PALA Alicja 7,70 0,00 38,40 52,23 0,00 46,40 0,00 144,73
42 MATCZUK Rafał 0,00 48,85 50,77 0,00 42,95 0,00 0,00 142,57
43 BOSZKO Natalia 75,09 64,72 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 139,81
44 PAWLAK Kazimierz 75,16 0,00 0,00 0,00 0,00 61,59 0,00 136,75
45 MAZUR Joanna 0,00 50,96 81,53 0,00 0,00 0,00 0,00 132,49
46 WIEJATA Marcin 60,80 0,00 69,41 0,00 0,00 0,00 0,00 130,21
47 SOBIECH Marcin 0,00 0,00 56,74 0,00 0,00 71,93 0,00 128,67
48 NIEDZIELSKI Przemysław 62,12 0,00 63,97 0,00 0,00 0,00 0,00 126,09
49 TAFF Mateusz 56,11 0,00 0,00 0,00 0,00 66,57 0,00 122,68
50 KUBLICKI Maciej 0,00 47,65 70,46 0,00 0,00 0,00 0,00 118,11
51 MAJEWSKI Kamil 0,00 0,00 47,78 63,79 0,00 0,00 0,00 111,57
52 BISMOR Dariusz 56,30 0,00 0,00 0,00 0,00 53,54 0,00 109,84
53 ZMACZYŃSKI Bartosz 0,00 43,16 60,56 0,00 0,00 0,00 0,00 103,72
54 REDECKI Tomasz 0,00 0,00 103,55 0,00 0,00 0,00 0,00 103,55
55 MAJEWSKI Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 40,27 61,63 0,00 101,90
56 SZYMANIAK Wiktoria 0,00 0,00 0,00 49,85 44,47 0,00 0,00 94,32
57 CICHOŃ Paweł 0,00 0,00 0,00 0,00 41,80 52,13 0,00 93,93
58 CHREPTOWICZ Przemysław 0,00 0,00 0,00 46,30 47,11 0,00 0,00 93,41
59 ŁUPKOWSKI Łukasz 0,00 0,00 81,65 0,00 0,00 0,00 0,00 81,65
60 CZEKALA Tomasz 0,00 0,00 81,44 0,00 0,00 0,00 0,00 81,44
61 RAWSKI Maciej 0,00 0,00 77,84 0,00 0,00 0,00 0,00 77,84
62 CHOJNACKI Marcin 0,00 0,00 77,67 0,00 0,00 0,00 0,00 77,67
63 HARĘŻA Damian 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 77,00 0,00 77,00
64 CIEŚLIK Jarosław 0,00 0,00 73,43 0,00 0,00 0,00 0,00 73,43
65 WOJCIESZEK Marcin 0,00 0,00 0,00 69,85 0,00 0,00 0,00 69,85
66 SMOTER Jakub 0,00 0,00 67,54 0,00 0,00 0,00 0,00 67,54
67 ROJEWSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 67,13 0,00 0,00 0,00 67,13
68 WEGNER Ryszard 0,00 32,29 0,00 0,00 34,48 0,00 0,00 66,77
69 PILATOWSKI Łukasz 0,00 0,00 65,03 0,00 0,00 0,00 0,00 65,03
70 WADEŁEK Paweł 0,00 0,00 64,76 0,00 0,00 0,00 0,00 64,76
71 CICHOŃ Artur 0,00 0,00 64,39 0,00 0,00 0,00 0,00 64,39
72 SZOPIŃSKI Tomasz 0,00 0,00 0,00 64,08 0,00 0,00 0,00 64,08
73 CZAJKOWSKI Sebastian 0,00 0,00 62,51 0,00 0,00 0,00 0,00 62,51
74 NOSKO Przemysław 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 62,44 0,00 62,44
75 FLIS Piotr 58,08 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58,08
76 SZCZEPIŃSKI Marek 0,00 0,00 0,00 57,94 0,00 0,00 0,00 57,94
77 MINKOWSKI Adam 0,00 0,00 56,89 0,00 0,00 0,00 0,00 56,89
78 WIELOGÓRSKI Maciej 0,00 56,39 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56,39
79 PODGÓRSKI Maciej 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,38 0,00 53,38
80 ESPENSCHIED Bartosz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 52,89 0,00 52,89
81 NAROWSKI Karol 0,00 0,00 0,00 51,43 0,00 0,00 0,00 51,43
82 PALUSZEK Maciej 49,55 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,55
83 ŁAPKOWSKI Marcin 47,52 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,52
84 STAWIARSKI Marcin 0,00 0,00 0,00 42,67 0,00 0,00 0,00 42,67
85 ZARZYCKI Marcin 0,00 0,00 0,00 39,65 0,00 0,00 0,00 39,65
86 GEUSZCZYŃSKI Jacek 0,00 0,00 36,42 0,00 0,00 0,00 0,00 36,42
87 SZYMANKIEWICZ Michał 0,00 0,00 29,90 0,00 0,00 0,00 0,00 29,90
88 ŚWIERZBIŃSKI Kamil 0,00 0,00 29,88 0,00 0,00 0,00 0,00 29,88
89 WŁOCZEWSKI Adam 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 25,77 0,00 25,77
90 JASKOT Jacek 0,00 0,00 0,00 0,00 24,97 0,00 0,00 24,97
91 KALETKA Zbigniew 4,27 0,00 0,00 0,00 0,00 3,87 0,00 8,14
92 PROKOP Katarzyna 0,00 1,87 0,00 0,00 6,15 0,00 0,00 8,02
93 MADAJEWSKA Marta 0,00 0,00 0,00 0,00 5,64 0,00 0,00 5,64
94 MIKA Tomasz 4,15 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 4,15
95 JANICKI Piotr 4,02 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 4,02
96 ZAWIERUCHA Dorota 0,00 2,48 0,00 0,00 0,41 0,00 0,00 2,89
97 MIERZEJEWSKI Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2,02 0,00 2,02
98 KUCZYŃSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 1,81 0,00 0,00 0,00 1,81
99 GAWLIK Krzysztof 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
100 NOGA Tadeusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
101 BOROWIAK Klaudiusz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

 

Standard Manual

Miejsce Nazwisko Imię Silesia CUP Mistrzostwa Wielkopolski Premia +10% za MP 2021 Gryf Shotgun Open Letnia Strzelba Arsenał Shotgun Trophy SUMA
1 Borkowski Łukasz 100,00 100,00 110,00 0,00 100,00 98,28 410,00
2 RENDCHEN Szymon 0,00 92,81 0,00 100,00 97,40 92,85 383,06
3 Stolarek Adam 92,90 97,32 0,00 93,59 96,17 91,55 379,98
4 KORONKIEWICZ Michał 89,30 85,40 97,86 96,31 0,00 88,20 371,67
5 TALAREK Andzrzej 0,00 87,53 95,17 86,26 88,59 0,00 357,55
6 Skałacki Marek 74,80 87,83 93,80 83,66 70,13 79,19 344,48
7 Omielczenko Wojciech 80,43 81,69 85,83 89,96 80,14 84,11 341,59
8 HECK Michał 0,00 77,49 99,41 71,23 83,51 0,00 331,64
9 Abel Radosław 73,80 72,97 84,60 80,10 80,43 0,00 318,93
10 Kopania Paweł 77,65 73,23 83,09 0,00 0,00 78,65 312,62
11 Niezabitowski Tomasz 72,32 69,50 72,03 74,54 59,59 81,13 300,02
12 Bulda Łukasz 64,76 0,00 70,69 0,00 75,11 79,77 290,33
13 MADAJEWSKI Leszek 0,00 69,81 0,00 71,75 68,18 75,77 285,51
14 Mielczarek Jakub 69,44 0,00 62,57 0,00 70,40 80,96 283,37
15 Mikeska Szymon 91,56 0,00 91,76 0,00 0,00 92,64 275,96
16 Michoń Krzysztof 55,68 65,01 69,17 62,70 0,00 69,85 266,73
17 Olech Paweł 60,83 60,31 0,00 56,54 67,91 58,64 247,69
18 KOPUT Jurand 0,00 61,28 0,00 55,79 54,26 51,85 223,18
19 Pałka Tadeusz 69,22 67,60 67,52 0,00 0,00 0,00 204,34
20 Mijal Rafal 99,33 0,00 0,00 0,00 0,00 100,00 199,33
21 BEREZOWSKI Paweł 0,00 0,00 59,41 54,32 0,00 55,37 169,10
22 NOWAK Leszek 0,00 0,00 58,74 70,07 0,00 0,00 128,81
23 ROMANKIEWICZ-HECK Agnieszka 0,00 41,76 39,72 0,00 39,38 0,00 120,86
24 CICHOSTĘPSKI Dariusz 0,00 0,00 59,13 0,00 0,00 59,76 118,89
25 SZYNKAREK Jacek 0,00 31,75 0,00 0,00 41,63 44,05 117,43
26 Kania Paweł 61,08 42,32 0,00 0,00 0,00 0,00 103,40
27 Fryda Grzegorz 54,49 0,00 0,00 0,00 0,00 47,99 102,48
28 BAŁUSZYŃSKI Grzegorz 0,00 50,36 0,00 0,00 47,24 0,00 97,60
29 WEJMAN Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 40,72 52,59 93,31
30 KOCHANOWICZ Rafał 0,00 0,00 0,00 43,36 47,38 0,00 90,74
31 BATIS Paweł 0,00 38,71 0,00 0,00 40,44 0,00 79,15
32 BAŁUSZYŃSKI Piotr 0,00 42,39 0,00 0,00 36,08 0,00 78,47
33 BURY Dawid 0,00 0,00 76,15 0,00 0,00 0,00 76,15
34 KOŁODZIEJEK Marek 0,00 0,00 0,00 73,02 0,00 0,00 73,02
35 MARCZELLO Georgiev 0,00 0,00 37,39 0,00 33,75 0,00 71,14
36 KRÓLSKI Bartosz 0,00 67,49 0,00 0,00 0,00 0,00 67,49
37 WĘGLARCZYK Stanisław 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 65,85 65,85
38 Molenda Dariusz 63,59 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 63,59
39 Pajestka Marek 61,02 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 61,02
40 JANUSZKIEWICZ Marek 0,00 0,00 60,12 0,00 0,00 0,00 60,12
41 ŚWIĆ Marcin 0,00 0,00 0,00 58,83 0,00 0,00 58,83
42 SPODAR Grzegorz 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 57,20 57,20
43 ZDRAL Przemysław 0,00 0,00 0,00 53,74 0,00 0,00 53,74
44 Dziubany Andrzej 53,67 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 53,67
45 JANKOWSKI Maciej 0,00 0,00 53,06 0,00 0,00 0,00 53,06
46 KAUFMAN Waldemar 0,00 0,00 0,00 52,64 0,00 0,00 52,64
47 KŁECZEK Kamil 0,00 0,00 0,00 52,14 0,00 0,00 52,14
48 LUDWIN Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50,61 50,61
49 SZYMCZEWSKI Seweryn 0,00 0,00 49,45 0,00 0,00 0,00 49,45
50 Golec Mateusz 49,42 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 49,42
51 BARWICKI Karol 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 47,08 47,08
52 DUSZYŃSKI Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 46,61 46,61
53 JANUS Bartosz 0,00 0,00 45,14 0,00 0,00 0,00 45,14
54 SCHUPPIK Dariusz 0,00 0,00 0,00 0,00 43,09 0,00 43,09
55 JENDRZEJCZAK Przemysław 0,00 0,00 0,00 41,93 0,00 0,00 41,93
56 MARGRAF Paweł 0,00 0,00 0,00 41,08 0,00 0,00 41,08
57 PIECHOCKI Jacek 0,00 0,00 39,44 0,00 0,00 0,00 39,44
58 Rogozinski Stefan 39,12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 39,12
59 Kolus Marek 36,89 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 36,89
60 CIACH Paweł 0,00 36,76 0,00 0,00 0,00 0,00 36,76
61 WNOROWSKI Mariusz 0,00 0,00 0,00 35,69 0,00 0,00 35,69
62 PRZYBYLSKI Marcin 0,00 0,00 0,00 0,00 34,04 0,00 34,04
63 SZUMNARSKI Rafał 0,00 0,00 30,40 0,00 0,00 0,00 30,40
64 PRUSINOWSKI Piotr 0,00 0,00 29,21 0,00 0,00 0,00 29,21
65 TOPOLSKI Michał 0,00 0,00 28,70 0,00 0,00 0,00 28,70
66 TROJANOWSKI Jakub 0,00 0,00 0,00 25,68 0,00 0,00 25,68
67 KOPERNIK Paweł 3,74 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3,74
68 KRAUZE Marek 0,00 0,00 0,00 0,62 0,00 0,00 0,62
69 ADAMIAK Piotr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.